Trend alarmı: Payet

Yeni yıl yaklaşıyor. 2018'i payetli, pullu, ışıl ışıl kıyafetlerle karşılamaya ne dersin?

  • 5PAYLAŞIM
  • 767OKUMA

Payet trendini yeni sezonda ayakkabılardan çantalara elbiselerden pantolonlara kadar her yerde göreceğiz. Artık sadece gece değil payetli ve ışıltı kombinler yeni sezonda sokak modasına da damga vuruyor.

Tamamen pullu yada yer yer pullarla işlenmiş bu kıyafetler dikkatli ve dengeli kullanıldığında gerçekten harika bir sonuç ortaya çıkıyor.

Payet kıyafetler nasıl kombinlenir?

İlk kural, yeni proporsiyonların avantajlarından istifade etmek. Payetli kıyafetler son derece hacimli ve fazlalıkları gizlemek için de şaşırtıcı derecede elverişli. Bu parçaları bir jean ile rahatlıkla kombinleyebilirsin.

Günlük stilinde payet parçalar kullanıyorsan, sneaker ayakkabılar, spor deri ceketler iddiasız jeanler bu ışıltılarla birlikte mükemmel bir kombin oluşturur.

Zara payetli elbise

Fiyat: 179,95 TL

Mango payetli pantolon

Fiyat: 179,99 TL

Adil Işık payetli elbise

Fiyat: 499,90 TL

Twist kar botu

Fiyat: 207.20 TL

İpekyol payetli çanta

Fiyat: 239,20 TL

Sokak stiline ilham veren sarı renk

2018 yılında sokak modası renklerle flörtleşiyor ve içimizi ısıtan birbirinden şık görüntüler ortaya çıkıyor.

46

Stilini değiştirecek 4 yeni trend

Moda dünyasında bazı trendler sezonluk olsa da bazı trendler güncellenerek tekrar aramızda kalmaya devam ediyor. İşte yeni sezonda da güncellenerek stilini değiştirecek 4 yeni trend...

270

Kot ceket kombinleri

Her türlü stille rahatlıkla kombinleyebileceğin kot ceketler yeni sezonda da en önemli parçalar arasında yer alıyor. 4 farklı kombin alternatifi ile kot ceketlerinle trendy bir görünüm yaratabilirsin.

112

2018 İlkbahar/Yaz trendleri

2018 yazında klasik görünümlere veda ediyoruz. Sınır tanımayan renk ve dokunun birleştiği koleksiyonlar 2018 yazını kavuracağa benziyor.

361