Trend alarmı: Payet

Yeni yıl yaklaşıyor. 2018'i payetli, pullu, ışıl ışıl kıyafetlerle karşılamaya ne dersin?

  • 3PAYLAŞIM
  • 452OKUMA

Payet trendini yeni sezonda ayakkabılardan çantalara elbiselerden pantolonlara kadar her yerde göreceğiz. Artık sadece gece değil payetli ve ışıltı kombinler yeni sezonda sokak modasına da damga vuruyor.

Tamamen pullu yada yer yer pullarla işlenmiş bu kıyafetler dikkatli ve dengeli kullanıldığında gerçekten harika bir sonuç ortaya çıkıyor.

Payet kıyafetler nasıl kombinlenir?

İlk kural, yeni proporsiyonların avantajlarından istifade etmek. Payetli kıyafetler son derece hacimli ve fazlalıkları gizlemek için de şaşırtıcı derecede elverişli. Bu parçaları bir jean ile rahatlıkla kombinleyebilirsin.

Günlük stilinde payet parçalar kullanıyorsan, sneaker ayakkabılar, spor deri ceketler iddiasız jeanler bu ışıltılarla birlikte mükemmel bir kombin oluşturur.

Zara payetli elbise

Fiyat: 179,95 TL

Mango payetli pantolon

Fiyat: 179,99 TL

Adil Işık payetli elbise

Fiyat: 499,90 TL

Twist kar botu

Fiyat: 207.20 TL

İpekyol payetli çanta

Fiyat: 239,20 TL

Vazgeçmen gereken moda kuralları

Hızla güncellenen moda trendleri, geçmişte sıkça kullandığımız moda kurallarını yerle bir ediyor. İşte bir zamanlar bayıla bayıla kullandığımız ve artık geçerliliğini kaybeden moda kuralları...

63

Çorapların ayakkabından görünsün!

Açık ayakkabılar ile çorap bu sezonun en ilginç trendi...

95

Fiyonk trendinin yükselişi

80’lerin fiyonk detayları 2018 İlkbahar/Yaz sezonuna damgasını vurmaya hazırlanıyor.

235

Trend alarmı: İncinin zarafeti

1950'lerin ikonik aksesuarı inci; 2018 yılında kıyafetten ayakkabıya, çantalardan gözlüklere kadar sokak modasını etkisi altına alıyor.

179