Trend alarmı: İncinin zarafeti

1950'lerin ikonik aksesuarı inci; 2018 yılında kıyafetten ayakkabıya, çantalardan gözlüklere kadar sokak modasını etkisi altına alıyor.

  • 3PAYLAŞIM
  • 497OKUMA

Zarafet, asalet ve şıklığı temsil eden inci; eskiden sadece kraliyet ailelerinin tercihi olsa da yeni sezonda küllerinden yeniden doğarak moda trendleri arasında yerini alıyor.

Feminen ve romantik duruşunun yanı sıra en sade kombini bile gizemli bir görünüme dönüştüren inci detaylar; bu sezon incinin en modern hali ile kombinlerin vazgeçilmez parçası oluyor.

Yeni sezonda inci hangi parçalarda kullanılıyor?

Yeni sezonda inci detaylar tüm dolabımızı ele geçiriyor. Deri parçalar, oversize kazaklar, sweatshirtler, jean ve pantolonlarda yoğun olarak kullanılıyor ve elegan bir görünüm oluşturuyor. 2018 yılında bere, eldiven, kemer ya da takılarda da inci detaylara sıkça rastlayacağız.

İnciyi nasıl kombinlemeliyiz?

Casual bir kombinini inci detaylı bir çanta ya da ayakkabı ile rahatlıkla tamamlayabilirsin. İnciyi kıyafetlerinde kullanırsan bu kez aksesuar kullanımını minimuma indirmelisin. Aksi halde stil karmaşası oluşturabilirsin.

80’ler modası

80'li yıllarda dünya modasına damgasını vuran trendler kendini yeniden göstermeye başladı. İşte güncellenerek günümüzde tekrar trend haline gelen 80'ler modası...

1383

Trend alarmı: Payet

Yeni yıl yaklaşıyor. 2018'i payetli, pullu, ışıl ışıl kıyafetlerle karşılamaya ne dersin?

980

Stil görünmeni sağlayacak 9 moda önerisi

Moda önerileri ile her daim stil ve trendy bir görünüm oluşturabilirsin.

1120

Sokak stiline ilham veren sarı renk

2018 yılında sokak modası renklerle flörtleşiyor ve içimizi ısıtan birbirinden şık görüntüler ortaya çıkıyor.

266