Trend alarmı: İncinin zarafeti

1950'lerin ikonik aksesuarı inci; 2018 yılında kıyafetten ayakkabıya, çantalardan gözlüklere kadar sokak modasını etkisi altına alıyor.

  • 6PAYLAŞIM
  • 872OKUMA

Zarafet, asalet ve şıklığı temsil eden inci; eskiden sadece kraliyet ailelerinin tercihi olsa da yeni sezonda küllerinden yeniden doğarak moda trendleri arasında yerini alıyor.

Feminen ve romantik duruşunun yanı sıra en sade kombini bile gizemli bir görünüme dönüştüren inci detaylar; bu sezon incinin en modern hali ile kombinlerin vazgeçilmez parçası oluyor.

Yeni sezonda inci hangi parçalarda kullanılıyor?

Yeni sezonda inci detaylar tüm dolabımızı ele geçiriyor. Deri parçalar, oversize kazaklar, sweatshirtler, jean ve pantolonlarda yoğun olarak kullanılıyor ve elegan bir görünüm oluşturuyor. 2018 yılında bere, eldiven, kemer ya da takılarda da inci detaylara sıkça rastlayacağız.

İnciyi nasıl kombinlemeliyiz?

Casual bir kombinini inci detaylı bir çanta ya da ayakkabı ile rahatlıkla tamamlayabilirsin. İnciyi kıyafetlerinde kullanırsan bu kez aksesuar kullanımını minimuma indirmelisin. Aksi halde stil karmaşası oluşturabilirsin.

Pembe parçaları kombinlemenin en iyi 4 yolu

Sonbahar geldi diye pembe tonlarından uzaklaşacağını sanıyorsan, yanılıyorsan. Yazın cıvıl cıvıl renkleri sonbahar/kış sezonunda da tüm enerjisiyle içimizi ısıtmaya devam edecek.

1621

Trend alarmı: Fitilli kadife

Fitilli kadife akımı önce pantolonları kuşatıyor ardından ayakkabılara kadar iniyor. Tepeden tırnağa bizi bekleyen bu yeni trend yeni sezonun en cool tasarımlarında şekilleniyor.

1215

Loafer modası

Bir sonbahar klasiği olan loaferları pek çok farklı stilde ve kombinde rahatlıkla kullanabilirsin.

1957

Sezonun yükselen trendi: Tüvit ceketler

Bu sezon ceketler hiç olmadığı kadar ön planda... Ama klasik olan tüvit ceketler yeni sezonda rafa kalktı; yeni trend modern kesim ceketler! Renkli, ekoseli, kırçıllı, balıksırtı, mikro desenlerle raf

1967