Trend alarmı: İncinin zarafeti

1950'lerin ikonik aksesuarı inci; 2018 yılında kıyafetten ayakkabıya, çantalardan gözlüklere kadar sokak modasını etkisi altına alıyor.

  • 7PAYLAŞIM
  • 1113OKUMA

Zarafet, asalet ve şıklığı temsil eden inci; eskiden sadece kraliyet ailelerinin tercihi olsa da yeni sezonda küllerinden yeniden doğarak moda trendleri arasında yerini alıyor.

Feminen ve romantik duruşunun yanı sıra en sade kombini bile gizemli bir görünüme dönüştüren inci detaylar; bu sezon incinin en modern hali ile kombinlerin vazgeçilmez parçası oluyor.

Yeni sezonda inci hangi parçalarda kullanılıyor?

Yeni sezonda inci detaylar tüm dolabımızı ele geçiriyor. Deri parçalar, oversize kazaklar, sweatshirtler, jean ve pantolonlarda yoğun olarak kullanılıyor ve elegan bir görünüm oluşturuyor. 2018 yılında bere, eldiven, kemer ya da takılarda da inci detaylara sıkça rastlayacağız.

İnciyi nasıl kombinlemeliyiz?

Casual bir kombinini inci detaylı bir çanta ya da ayakkabı ile rahatlıkla tamamlayabilirsin. İnciyi kıyafetlerinde kullanırsan bu kez aksesuar kullanımını minimuma indirmelisin. Aksi halde stil karmaşası oluşturabilirsin.

Elbiselerine stil kazandırmanın 4 yolu

Sıradan günlük bir elbiseni farklı aksesuarlar kullanarak gösterişli hale getirebilirsin. Nasıl mı? Detaylar içeriğimizde..

1334

Sonbaharda gardırobuna eklemen gereken 5 trend parça

Yaz günlerinin sonuna yaklaşırken, sonbahar gardırobu için hazırlık yapma vakti de geldi. Yeni sezon ürünler mağazalarda yerini almışken, sonbaharda gardırobuna eklemen gereken en trend parçaları seni

16524

Püsküllü küpe trendi

Püsküllü küpeler sonbahar/kış sezonunda da çok revaçta... Göz alıcı püsküllü küpe kombinleriyle günlük görünümünü bir üst seviyeye taşıyabilirsin.

3353

2018 spor ayakkabı trendleri

Günlük stilimizin bir parçası olan spor ayakkabılar, 2018 ayakkabı trendlerinde de varlığını artırarak sürdürüyor.

5562