Sweatshirt kombin önerileri

Her yerde, her zaman ve sonsuza dek giyebileceğin sweatshirtler, yeni sezonda sokak modasının en feminen kombinleri arasında yer alıyor.

  • 9PAYLAŞIM
  • 1369OKUMA

Sweatshirt modellerini günlük stilinde etek, pantolon ya da elbiselerle rahatlıkla kombinleyebilirsin. Stiline spor bir dokunuş katacak sweatshirt kombin önerilerini senin için derledik.

Sonbahar kombini

Güneş az da olsa kendini hissettirmeye devam ederken, mini etek ve sweatshirt ikilisiyle yaz aylarının enerjisini sonbahar stiline taşıyabilirsin. Etek seçiminde mini boy etekler seni bir tık daha çekici gösterirken midi ya da kalem etekler de cool görünmene yardımcı olur.

Ofis stili

Kumaş pantolonlarını sweatshirt ile tamamlayarak ofis stilinde sportif bir şıklık yaratabilirsin.

Boğazlı kazak

Kış aylarında sweatshirt’lerini boğazlı kazaklar ile kombinleyebilirsin.

Aksesuar kullanımı

Sweatshirt kombinlerinde aksesuar kullanamayacağını düşünüyorsan çok yanılıyorsun. Boğazına takacağın bir fular ile kombinine hareket kazandırabilir ya da kısa kalın kolye ile bütünlük sağlayabilirsin.

Ayrılmaz ikili

Jean pantolon ile sweatshirt ikilisi yeni sezonda da ortaklığına devam ediyor. Bu kombinle beraber ister sneaker ister topuklu bot giy. Seçim sana kalmış…

Bomber ceket

Rengarenk sweatshirt’lerini koyu renkli ve desenli bomber ceketlerin ile kombinleyebilirsin.

Beyaz tişört kombinleri

Kombinlemesi en kolay parça olan beyaz tişörtler, sokak stillerinde rol almaya başladı.

22852

Midi etek kombinleri

Midi etekler farklı desen ve modelleri ile yeni sezonda sokak modasını etkisi altına alıyor. Midi etek kombinleri ile hem çabasız şıklığa erişebilir hem de nötr renklerle dans edebilirsin.

3840

Sloganlı çantalar

Sloganlı çantalar çoktan hayatımızın bir parçası oldu bile. Yazın favori parçaları slogan desenli tişörtlerden sonra yeni sezonun en gözde ve iddialı parçalardan birisi slogan baskılı çantalar...

763

Kot ceket kombinleri

Her türlü stille rahatlıkla kombinleyebileceğin kot ceketler yeni sezonda da en önemli parçalar arasında yer alıyor. 4 farklı kombin alternatifi ile kot ceketlerinle trendy bir görünüm yaratabilirsin.

1771