Stilini değiştirecek 4 yeni trend

Moda dünyasında bazı trendler sezonluk olsa da bazı trendler güncellenerek tekrar aramızda kalmaya devam ediyor. İşte yeni sezonda da güncellenerek stilini değiştirecek 4 yeni trend...

  • 4PAYLAŞIM
  • 578OKUMA

Fularlar

Kombinlerimize hareket kazandıran fularlar yine en cool görünümlerin adresi oluyor. Yeni sezonda birbirinden farklı dokuda ve renkte fularlar belimizden çıkarak boynumuza ve saçlarımıza aksesuar olarak geri dönüyor.

Mini elbiseler

Spor ayakkabılarla, çizmelerle, sandaletlerle giydiğin mini elbiselerini yeni sezonda pantolanların üzerine de giyebilirsin. Elbiseleri tunik şeklinde kullanmak yeni sezonda çok ama çok moda!

Yelekler

Birkaç sezondur trend olan yelekler, 2018 İlkbahar sezonunda da yerini korumaya devam ediyor. Tişört ya da gömlek üzerine kombinlediğin yelekleri yeni sezonda içine bir şey giymeden bluz şeklinde de kullanabilirsin. Böylelikle hem şık hem de iddialı bir görünüme kavuşabilirsin.

Sweatshirtler

Crop-top ya da dökümlü sweatshirtlerinin içine daha uzun bir üst giyerek yeni trende uyum sağlayabilirsin. Kısa kollu ince kumaştan olan sportif parçalarla kombinleyerek daha spor bir görünüm elde edebilirsin.

80’ler modası

80'li yıllarda dünya modasına damgasını vuran trendler kendini yeniden göstermeye başladı. İşte güncellenerek günümüzde tekrar trend haline gelen 80'ler modası...

1383

Trend alarmı: Payet

Yeni yıl yaklaşıyor. 2018'i payetli, pullu, ışıl ışıl kıyafetlerle karşılamaya ne dersin?

980

Stil görünmeni sağlayacak 9 moda önerisi

Moda önerileri ile her daim stil ve trendy bir görünüm oluşturabilirsin.

1120

Sokak stiline ilham veren sarı renk

2018 yılında sokak modası renklerle flörtleşiyor ve içimizi ısıtan birbirinden şık görüntüler ortaya çıkıyor.

266