Sonbaharda öne çıkan 11 trend parça

Yeni koleksiyonlar sezona giriş yapmışken maskülen ve feminen parçalar bir araya geliyor. Eski trendlerin yeni bir yorumla karşımıza çıktığı sonbahar mevsiminde öne çıkan parçaları senin için listeledik.

  • 15PAYLAŞIM
  • 2503OKUMA

Çizgili parçalar

Yeni sezonda çizgilerin incesi kalını fark etmiyor. Çizgiler elbise, etek, tulum, sweatshirt gibi birçok parçada sonbaharda da bizimle olmaya devam edecek. Özellikle serinleyen havalarla birlikte koyu renklerde daha sık rastlayacağız.

Kırmızının büyüsü

Sonbaharda öne çıkan kırmızı renk parçalar, fuşyanın tahtını derinden sarsacağa benziyor. Moda devlerinin yeni koleksiyonlarında kırmızı rengi ile çok karşılacağız.

Oversized üstler

Üstümüzde üç beden büyükmüş gibi görünen oversized parçalar sonbaharda yine yükselişe geçiyor. Kış mevsimine geçmeden büyük beden kazakları, hırkaları ve ceketleri dilediğin gibi kombinleyebilirsin.

Vinil pantolonlar

Yeni sezonda 90’lı yıllar geri dönüyor ve parlak vinil pantolonlar ön plana çıkıyor. Kendine hayran bırakan tasarımlar birçok ünlü markanın koleksiyonlarında yerini aldı bile.

Kürk detayı

Kollarda kürk detayı bu sezon çok konuşulacak. Volümlü kollar dışında tamamen sahte kürkten oluşan kol detayı sezonun favorileri parçaları arasında yer alıyor.

Kadife

Kadife sonbaharın anahtar parçaları arasında… 70’lerin fitilli kadife takımları ve üstleri yeni sezonda çok revaçta oluyor.

Naylon

Yağışların artığı sonbahar mevsiminde imdadına naylon yağmurluk ve trençkotlar yetişiyor. Yeni sezonda dış giyim ürünleri daha pratik bir hal alıyor.

Yüksek bel modası

Sonbaharda alıştığımız yüksel bel algımız değişiyor ve çok yüksek bel parçalar moda oluyor. Yaz aylarında tadını çıkardığımız düşük belli jeanlere yeni sezonda küçük bir ara veriyoruz.

Kalın kemerler

Büyük tokalı, kalın kemerler aksesuar kullanımına farklı bir boyut kazandırıyor. Yaz aylarında sıkça kullandığımız korse kemerlerin yerini de aratmayacağa benziyor.

Volümlü kollar

80’li yılların epey etkisinde kalan bu trendle kollar adeta bir aksesuar gibi dikkat çekiyor. Abartılı ve şişkin görünen kol detayı 2018 modasının en dikkat çeken trendleri arasında…

Slogan kıyafetler

Slogan modası hızını alamıyor ve sonbahar mevsiminde zirveye taşınıyor. Ünlü tasarımcılar özellikle üst giyim parçalarında motto’lar bazen de kelimeler kullanarak kıyafetleri süslüyor.

Sonbaharda makyaj çantanda olması gereken 6 ürün

Makyajının sonbaharda güzel ve ışıltı görünmesini istiyorsan, makyaj çantanda ufak değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş demektir.

1838

Sonbahar kombin önerileri

Mevsim geçişlerini yaşadığımız şu günlerde hava artık bir kararsız. Bir güneş açıyor, bir bakıyorsun bulut geçiyor üzerimizden. Yağmur yağdı, güneş açtı derken 'bugün ne giysem?' sorusunda da anlam ka

2170

Sonbaharda gardırop temizliği için 5 öneri

Mevsim geçişlerinde gardırop temizliğinin kabusa dönüşmesini istemiyorsan, senin için listelediğimiz önerileri uygulayabilirsin.

1166

Sonbaharda uygulaman gereken 6 güzellik tüyosu

Sonbahara taze bir başlangıç yapmak ve yaz boyunca güneşin cildine verdiği zararları azaltmak için bu 6 güzellik tüyosunu uygulayabilirsin.

3133