Sezonun yükselen trendi: Tüvit ceketler

Bu sezon ceketler hiç olmadığı kadar ön planda... Ama klasik olan tüvit ceketler yeni sezonda rafa kalktı; yeni trend modern kesim ceketler! Renkli, ekoseli, kırçıllı, balıksırtı, mikro desenlerle raflarda yerini alan tüvit ceketleri nasıl giyeceğiniz hakkında fikir almak için haberimizi okuyun!

  • 8PAYLAŞIM
  • 1267OKUMA

Sonbahar döneminde tercih edilen ceketler, çeşitlilikleri ile boy gösterirken, sezonunun incisi tüvit ceketler oluyor.

Yüzü kabarık olarak dokunmuş yünlü kumaşa tüvit deniyor. Yünden üretilen bu kumaş türü, kalın ve elastik yapısıyla yeni sezonda içimizi ısıtıyor. En çok iki renkli ve kırçıllı desenleri kullanılıyor olsa da ekoseli modelleri tipik İngiliz stilini anımsatıyor.

“Gardırobumda uzun yıllar kullanabileceğim şık ve asil bir ceket olsun” diyorsan, mutlaka bedenine uygun bir tüvit ceket edinmelisin.

Tüvit ceket kombinleri:

Klasik kesim

Klasik kesim tüvit ceketleri tercih edersen farklı kombinlerle rahatlıkla kullanabilirsin. Beden oturan dar kalıplar koleksiyonlarda ilk göze çarpan stil. Volan, fırfır, farklı pens ve kup detayları, renkli astarlar, metal tokalar ve fiyonklar bayan tüvit ceketlerini süsleyen diğer ayrıntılar arasında…

Renkli tüvit ceket

Klasik kombinleri sevmiyorsan, tek renk bir kombinle hem daha uzun boylu hem de daha ince görünebilirsin. Koyu renklerden oluşan bir kombinin üzerine istediğin renklerde bir tüvit ceket ile stilini tamamlayabilirsin.

Ayrılmaz ikili

Yeni sezonda deri ve vinil kumaştan üretilen panton ve taytlar kendini belli etmeden modaya yön veriyor. Deri pantolon üzerine giyeceğin uzun gömlek ve tüvit ceketle çok cool görünebilirsin.

Basic tişört

Tüvit ceketini beyaz basic tişörtle kombinleyerek spor bir görünüm elde edebilirsin.

Skinny jean

Tüvit ceketler, jean pantolonlarla modern ve şık bir görünüme kavuşuyor. Daha şık bir tarz istiyorsan, kombinini stiletto ile tamamlayabilirsin.

Tüvit takım

Tüvit ceketlerini tüvit eteklerle de takım olarak kullanabilirsin. Klasik olan görüntünü iddialı aksesuarlarla modern bir görünüme kavuşturabilirsin.

Trend alarmı: Payet

Yeni yıl yaklaşıyor. 2018'i payetli, pullu, ışıl ışıl kıyafetlerle karşılamaya ne dersin?

938

Stil görünmeni sağlayacak 9 moda önerisi

Moda önerileri ile her daim stil ve trendy bir görünüm oluşturabilirsin.

1061

Sokak stiline ilham veren sarı renk

2018 yılında sokak modası renklerle flörtleşiyor ve içimizi ısıtan birbirinden şık görüntüler ortaya çıkıyor.

242

Stilini değiştirecek 4 yeni trend

Moda dünyasında bazı trendler sezonluk olsa da bazı trendler güncellenerek tekrar aramızda kalmaya devam ediyor. İşte yeni sezonda da güncellenerek stilini değiştirecek 4 yeni trend...

543