Midi etek kombinleri

Midi etekler farklı desen ve modelleri ile yeni sezonda sokak modasını etkisi altına alıyor. Midi etek kombinleri ile hem çabasız şıklığa erişebilir hem de nötr renklerle dans edebilirsin.

  • 8PAYLAŞIM
  • 1271OKUMA

Midi boy etekleri kışa uyarlamanın en kolay yolu; uzun çizmeler. Böylelikle sofistike bir görünüm de elde edebilirsin.

Midi etek – Çizme

Pileli midi eteklerini dizüstü çizmelerle giyebilirsin. Böylelikle hem bacaklarının üşüyeceği endişesinden kurtulur hem de şık bir görünüm oluşturabilirsin. Kombinini hırka veya kabanla tamamlayabilirsin.

Midi etek- Bilek bot

Bu ikili işe giderken ya da arkadaşlarınla buluşmak için ideal olabilir. Belini vurgulamak istiyorsan üzerine giyeceğin trikoyu eteğinin içine sokabilirsin. Böylece boyunu da olduğundan daha uzun göstermiş olursun.

Midi etek- Spor ayakkabı

Kombinlerinde feminen tarzından ödün vermek istemiyorsan, metalik pileli etek ile sneaker’ları birleştirebilirsin.

Midi etek- Sweatshirt

Yeni sezonda çok moda olan baskılı sweatshirt veya tişörtler ile midi etek kombinini tamamlayabilirsin.

Kot ceket kombinleri

Her türlü stille rahatlıkla kombinleyebileceğin kot ceketler yeni sezonda da en önemli parçalar arasında yer alıyor. 4 farklı kombin alternatifi ile kot ceketlerinle trendy bir görünüm yaratabilirsin.

112

Kalem etek ile kombin önerileri

Güneşin yüzünü göstermeye başlamasıyla kalem etekler de gardıroptan çıkmaya başladı. Feminen görünmenin en kolay yolu kalem etekler, şık ve spor kombinlerle stiline eşlik edebilir.

203

Elbiselerine stil kazandırmanın 4 yolu

Sıradan günlük bir elbiseni farklı aksesuarlar kullanarak gösterişli hale getirebilirsin. Nasıl mı? Detaylar içeriğimizde..

525

Yılbaşı için kombin önerileri

Yılbaşında ne giyeceğini karar veremediysen tavsiyelerimizi dikkate alabilirsin.

620