Midi etek kombinleri

Midi etekler farklı desen ve modelleri ile yeni sezonda sokak modasını etkisi altına alıyor. Midi etek kombinleri ile hem çabasız şıklığa erişebilir hem de nötr renklerle dans edebilirsin.

  • 24PAYLAŞIM
  • 3955OKUMA

Midi boy etekleri kışa uyarlamanın en kolay yolu; uzun çizmeler. Böylelikle sofistike bir görünüm de elde edebilirsin.

Midi etek – Çizme

Pileli midi eteklerini dizüstü çizmelerle giyebilirsin. Böylelikle hem bacaklarının üşüyeceği endişesinden kurtulur hem de şık bir görünüm oluşturabilirsin. Kombinini hırka veya kabanla tamamlayabilirsin.

Midi etek- Bilek bot

Bu ikili işe giderken ya da arkadaşlarınla buluşmak için ideal olabilir. Belini vurgulamak istiyorsan üzerine giyeceğin trikoyu eteğinin içine sokabilirsin. Böylece boyunu da olduğundan daha uzun göstermiş olursun.

Midi etek- Spor ayakkabı

Kombinlerinde feminen tarzından ödün vermek istemiyorsan, metalik pileli etek ile sneaker’ları birleştirebilirsin.

Midi etek- Sweatshirt

Yeni sezonda çok moda olan baskılı sweatshirt veya tişörtler ile midi etek kombinini tamamlayabilirsin.

Beyaz tişört kombinleri

Kombinlemesi en kolay parça olan beyaz tişörtler, sokak stillerinde rol almaya başladı.

22939

Sloganlı çantalar

Sloganlı çantalar çoktan hayatımızın bir parçası oldu bile. Yazın favori parçaları slogan desenli tişörtlerden sonra yeni sezonun en gözde ve iddialı parçalardan birisi slogan baskılı çantalar...

858

Kot ceket kombinleri

Her türlü stille rahatlıkla kombinleyebileceğin kot ceketler yeni sezonda da en önemli parçalar arasında yer alıyor. 4 farklı kombin alternatifi ile kot ceketlerinle trendy bir görünüm yaratabilirsin.

1852

Kalem etek ile kombin önerileri

Güneşin yüzünü göstermeye başlamasıyla kalem etekler de gardıroptan çıkmaya başladı. Feminen görünmenin en kolay yolu kalem etekler, şık ve spor kombinlerle stiline eşlik edebilir.

1495