Karın bölgesini gizleyen 5 stil hilesi

Havaların ısınmasıyla birlikte kıyafetler de inceliyor ve karın bölgesi yağları kendini göstermeye başlıyor.

  • 250PAYLAŞIM
  • 26168OKUMA

Karın yağlarından bir türlü kurtulamıyor ve stiline gölge düşürdüğünü düşünüyorsan, birkaç stil hilesiyle karın yağlarını sır gibi saklayabilirsin.

Yüksel bel pantolon

Bir kaç sezondur trend olan yüksel bel jean ve pantolonların tam da zamanıyken müdavimi olabilirsin. Üstelik 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında birbirinden benzersiz modeller de mevcut. Yüksel bel jeanler; karın ve bel bölgesindeki yağları toparlayarak, şık ve daha düz görünmesini sağlar. Basenleri daha yüksek göstermeyi vaat eden yük bel push-up modelleri de tercih edebilirsin.

Yüksel bel etek

Yüksel belli jeanler kadar yüksek belli etekler de karın bölgeni gizlemeye yardımcı olacak. Kıyafetlerini kombinlerken dar bluzlar yerine koyu renk ve salaş bluzlar tercih edebilirsin.

İki parça kıyafetler

Kombin derdi olmadığı için tek parça kıyafetler her zaman önceliğimiz olsa da, mümkün olduğunca iki parça kıyafetler kullanmalısın. Elbise yerine, etek ve bluz ikilisi istenmeyen kilolarını gizlemeye yardımcı olur.

Aksesuar seçimi

Karın bölgesi yağlarını gizlemek için korse kemer ve büyük tokalı kemerleri tercih edebilirsin. Kemeri, bel altından biraz daha yüksek noktaya bağlayarak olduğundan daha ince görünebilirsin.

Salaş kıyafetler

Bedeninin iki katı büyük üstler tercih ederek, hem bir beden ince görünebilir hem de sokak stilini güçlendirebilirsin.

Karın şişkinliğine ne iyi gelir?

Kilo vermek kolay değil; zaman, sabır ve emek gerektirir. Ancak birkaç öneri ile karın şişkinliğini bir günde azaltabilirsin. Böylelikle olduğundan daha zayıf görünebilirsin.

29265