Haftanın 5 gününe 5 kombin önerisi

Haftanın 5 gününe 5 kombin önerisi ile “bugün ne giyeceğim” sorusunu hayatından çıkarabilirsin. Böylelikle iş hayatında hem daha yaratıcı hem de mental olarak daha fazla alana sahip olabilirsin.

  • 45PAYLAŞIM
  • 7417OKUMA

Yapılan bir araştırmaya göre, çalışan kadınların işe gitmeden önce yaptığı hazırlıklar Pazartesi günü öne çıkıyor. Birbirini takip eden günlerde ise hazırlık süreleri azalıyor.

Her ne kadar “Pazartesi sendromu” diye ağzımıza yapışsa da araştırma, Pazartesi gününü kendimize daha çok vakit ayırdığımız gün olarak belirtiyor.

İşte haftanın 5 gününe “ne giyeceğim” düşüncesini zihninden atacak kombin önerileri;

Pazartesi:

Üzerinde hem hafta sonunun rahatlığı hem de enerjisi var. O halde, biraz rahat biraz da klasik hissettirecek bir kombin ile haftaya iyi bir başlangıç yapabilirsin. Canlı renklerden ya da desenli kumaştan midi boyda pileli etek ve üzerine triko kazak pazartesi günü için biçilmiş kaftan olabilir.

Salı:

Pazartesinin yoğunluğunu izleyen salı günü, daha rahat seçimlerle gününü stresten uzak tutabilirsin. Kısa-bol paçalı “culotte” denilen etek görünümlü pantolonlarla kazak veya bluzları kombinleyebilir, salı günlerini “ne giysem” düşüncesiyle sallanmaktan kurtarabilirsin.

Çarşamba:

Haftayı yarılamışken hafta sonuna gün saymaya başladığın çarşambayı, ruh halini yansıtan soluk ve nötr renkler üzerine canlı renklerle birleştirebilirsin.

Perşembe:

Sevdiğin elbiseyi geniş ya da korse formunda kemerlerle destekleyebilir, Perşembe günü ofis şıklığını aksesuarlarınla tamamlayabilirsin.

Cuma:

Hafta sonuna enerjik girmeni sağlayacak, ofis şıklığında yerini koruyan jean pantolonları tercih edebilirsin. Mom yada boyfriend jean, beyaz tişört, blazer ceket ve beyaz sneakers eşliğinde hem cool hem maskülen tarzı birleştirip muhteşem görünebilirsin.

Mor renk modası

Moda haftalarında sıkça yer alan mor rengini, sen de günlük stiline uyarlamak istersen modavemoda.com 'un önerilerine göz atabilirsin.

133

Sweatshirt kombin önerileri

Her yerde, her zaman ve sonsuza dek giyebileceğin sweatshirtler, yeni sezonda sokak modasının en feminen kombinleri arasında yer alıyor.

371

Bomber ceket modası

Bomber ceket modası geleli çok oldu; fakat geçecek gibi de görünmüyor. Aynı anda hem spor hem şık olabilen bomber ceketler, dolapların yeni jokeri konumunda. Desenli, renkli ve pullu modelleriyle soka

452

Kareli kumaşlarla kombin önerileri

Kareli kumaşlar, sonbahar /kış sezonunun en gözde baskı trendi olacağa benziyor. Kareli kumaşlarla stilini nasıl tamamlayacağına yönelik öneriler ise modavemoda.com'da...

329