Haftanın 5 gününe 5 kombin önerisi

Haftanın 5 gününe 5 kombin önerisi ile “bugün ne giyeceğim” sorusunu hayatından çıkarabilirsin. Böylelikle iş hayatında hem daha yaratıcı hem de mental olarak daha fazla alana sahip olabilirsin.

  • 50PAYLAŞIM
  • 8323OKUMA

Yapılan bir araştırmaya göre, çalışan kadınların işe gitmeden önce yaptığı hazırlıklar Pazartesi günü öne çıkıyor. Birbirini takip eden günlerde ise hazırlık süreleri azalıyor.

Her ne kadar “Pazartesi sendromu” diye ağzımıza yapışsa da araştırma, Pazartesi gününü kendimize daha çok vakit ayırdığımız gün olarak belirtiyor.

İşte haftanın 5 gününe “ne giyeceğim” düşüncesini zihninden atacak kombin önerileri;

Pazartesi:

Üzerinde hem hafta sonunun rahatlığı hem de enerjisi var. O halde, biraz rahat biraz da klasik hissettirecek bir kombin ile haftaya iyi bir başlangıç yapabilirsin. Canlı renklerden ya da desenli kumaştan midi boyda pileli etek ve üzerine triko kazak pazartesi günü için biçilmiş kaftan olabilir.

Salı:

Pazartesinin yoğunluğunu izleyen salı günü, daha rahat seçimlerle gününü stresten uzak tutabilirsin. Kısa-bol paçalı “culotte” denilen etek görünümlü pantolonlarla kazak veya bluzları kombinleyebilir, salı günlerini “ne giysem” düşüncesiyle sallanmaktan kurtarabilirsin.

Çarşamba:

Haftayı yarılamışken hafta sonuna gün saymaya başladığın çarşambayı, ruh halini yansıtan soluk ve nötr renkler üzerine canlı renklerle birleştirebilirsin.

Perşembe:

Sevdiğin elbiseyi geniş ya da korse formunda kemerlerle destekleyebilir, Perşembe günü ofis şıklığını aksesuarlarınla tamamlayabilirsin.

Cuma:

Hafta sonuna enerjik girmeni sağlayacak, ofis şıklığında yerini koruyan jean pantolonları tercih edebilirsin. Mom yada boyfriend jean, beyaz tişört, blazer ceket ve beyaz sneakers eşliğinde hem cool hem maskülen tarzı birleştirip muhteşem görünebilirsin.

Beyaz tişört kombinleri

Kombinlemesi en kolay parça olan beyaz tişörtler, sokak stillerinde rol almaya başladı.

22694

Midi etek kombinleri

Midi etekler farklı desen ve modelleri ile yeni sezonda sokak modasını etkisi altına alıyor. Midi etek kombinleri ile hem çabasız şıklığa erişebilir hem de nötr renklerle dans edebilirsin.

3458

Sloganlı çantalar

Sloganlı çantalar çoktan hayatımızın bir parçası oldu bile. Yazın favori parçaları slogan desenli tişörtlerden sonra yeni sezonun en gözde ve iddialı parçalardan birisi slogan baskılı çantalar...

616

Kot ceket kombinleri

Her türlü stille rahatlıkla kombinleyebileceğin kot ceketler yeni sezonda da en önemli parçalar arasında yer alıyor. 4 farklı kombin alternatifi ile kot ceketlerinle trendy bir görünüm yaratabilirsin.

1568