Elbiselerine stil kazandırmanın 4 yolu

Sıradan günlük bir elbiseni farklı aksesuarlar kullanarak gösterişli hale getirebilirsin. Nasıl mı? Detaylar içeriğimizde..

  • 4PAYLAŞIM
  • 651OKUMA

Rengarenk

Gece gezmelerine biraz daha eğlence katmak istiyorsan, aksesuarlarında renkleri kullanmalısın. Birbirinden farklı dokular ve renklerle oynayarak dinamik bir görünüm elde edebilirsin.

Klasik

Vazgeçemediğimiz mini siyah elbiseler, çoğu zaman kurtarıcımız oluyor. Özellikle yeni sezonda payetli, ışıltılı modelleri de çok moda. Siyah mini elbisenle klasik bir görünüm yaratmak istiyorsan, sade topuklu bir ayakkabı, basit halka küpeler ve krokodil el çantası tercih edebilirsin.

Göz alıcı kristaller

Mini elbiselerini illaki yüksek topuklu ayakkabılarla kombinlemek zorunda değilsin. Üzeri taş süslemeli bir çift düz babet ya da bot ile de şık bir görünüm oluşturabilirsin. Böylelikle düz ayakkabılarınla tüm gece dans edebilirsin.

Simsiyah

Tek renkli bir elbise tercih ederek doğru bir karar vermiş olursun. Ancak aksesuar seçiminde ekstra çaba göstermen gerekir. Eğlenceli ve üzerinde iyi düşünülmüş aksesuar seçimi ile stiline hareket kazandırabilirsin.

80’ler modası

80'li yıllarda dünya modasına damgasını vuran trendler kendini yeniden göstermeye başladı. İşte güncellenerek günümüzde tekrar trend haline gelen 80'ler modası...

1383

Midi etek kombinleri

Midi etekler farklı desen ve modelleri ile yeni sezonda sokak modasını etkisi altına alıyor. Midi etek kombinleri ile hem çabasız şıklığa erişebilir hem de nötr renklerle dans edebilirsin.

1789

Trend alarmı: Payet

Yeni yıl yaklaşıyor. 2018'i payetli, pullu, ışıl ışıl kıyafetlerle karşılamaya ne dersin?

980

Stil görünmeni sağlayacak 9 moda önerisi

Moda önerileri ile her daim stil ve trendy bir görünüm oluşturabilirsin.

1120