Elbiselerine stil kazandırmanın 4 yolu

Sıradan günlük bir elbiseni farklı aksesuarlar kullanarak gösterişli hale getirebilirsin. Nasıl mı? Detaylar içeriğimizde..

  • 8PAYLAŞIM
  • 1334OKUMA

Rengarenk

Gece gezmelerine biraz daha eğlence katmak istiyorsan, aksesuarlarında renkleri kullanmalısın. Birbirinden farklı dokular ve renklerle oynayarak dinamik bir görünüm elde edebilirsin.

Klasik

Vazgeçemediğimiz mini siyah elbiseler, çoğu zaman kurtarıcımız oluyor. Özellikle yeni sezonda payetli, ışıltılı modelleri de çok moda. Siyah mini elbisenle klasik bir görünüm yaratmak istiyorsan, sade topuklu bir ayakkabı, basit halka küpeler ve krokodil el çantası tercih edebilirsin.

Göz alıcı kristaller

Mini elbiselerini illaki yüksek topuklu ayakkabılarla kombinlemek zorunda değilsin. Üzeri taş süslemeli bir çift düz babet ya da bot ile de şık bir görünüm oluşturabilirsin. Böylelikle düz ayakkabılarınla tüm gece dans edebilirsin.

Simsiyah

Tek renkli bir elbise tercih ederek doğru bir karar vermiş olursun. Ancak aksesuar seçiminde ekstra çaba göstermen gerekir. Eğlenceli ve üzerinde iyi düşünülmüş aksesuar seçimi ile stiline hareket kazandırabilirsin.

Kareli kumaşlarla kombin önerileri

Kareli kumaşlar, sonbahar /kış sezonunun en gözde baskı trendi olacağa benziyor. Kareli kumaşlarla stilini nasıl tamamlayacağına yönelik öneriler ise modavemoda.com'da...

1495

Bomber ceket modası

Bomber ceket modası geleli çok oldu; fakat geçecek gibi de görünmüyor. Aynı anda hem spor hem şık olabilen bomber ceketler, dolapların yeni jokeri konumunda. Desenli, renkli ve pullu modelleriyle soka

1649

Sonbahar kombin önerileri

Mevsim geçişlerini yaşadığımız şu günlerde hava artık bir kararsız. Bir güneş açıyor, bir bakıyorsun bulut geçiyor üzerimizden. Yağmur yağdı, güneş açtı derken 'bugün ne giysem?' sorusunda da anlam ka

2156

Sweatshirt kombin önerileri

Her yerde, her zaman ve sonsuza dek giyebileceğin sweatshirtler, yeni sezonda sokak modasının en feminen kombinleri arasında yer alıyor.

1558