Deri pantolon kombinleri

Kış aylarında başrol oyuncusu olan deri pantolonlar yeni sezonda da en cool kombin seçenekleri ile karşımızda...

  • 10PAYLAŞIM
  • 1537OKUMA

Deri pantolonlar mükemmel görünmek için anahtarlardan parçalardan biri. Ünlüler arasında da oldukça popüler olan deri pantolonları seçerken vücut tipine uygun seçimler yapman gerekiyor. Geniş kalçası olanlar bol tipte deri pantolonlarla daha ince bir görüntü elde ederken ince hatlara sahip olanlar ise skinny deri pantolonlarla seksi ve modern bir görüntü yakalayabilir.

Deri pantolon kombinleri:

Sokak sitilinde deri pantolon

Dar boğazlı kazaklarla ve asker postalları ile birlikte deri pantolonunu kombinlendiğinde trendy bir görünüm elde etmiş olursun. Bu kombinle ister oversize bir mont istersen de uzun bir palto giyebilirsin.

Sweatshirt ve deri birlikteliği

Deri tayt pantolonlarını sezonun trend parçalarından olan oversize sweatshirt modelleri ile kombinleyebilirsin. Stilini sneaker veya loafer tarzı ayakkabılarla tamamlayabilirsin.

Deri pantolon ve jean ikilisi

Sokak stilinin vazgeçilmez iki parçasını kombinlerinde bir araya getirebilirsin. Deri pantolonlarını jean ceketlerle ve t-shirtlerle deneyebilirsin. Havalı bir imaj yaratmak için de bootielerle kombinini tamamlayabilirsin.

Dar deri pantolonlar ile gece kombini

Parlak ya da transparan bluzlerini deri parçalarla birleştirebilirsin. Bu kombinini stiletto ayakkabılarla tamamlayarak tüm bakışları üzerine çekebilirsin.

Kürk ve deri işbirliği

Suni kürk yelek ya da ceketlerini skinny deri pantolonlarınla kombinleyebilirsin. İçerisine giyeceğin triko bir kazak ile spor şıklığı yakalayabilirsin.

Ayakkabı seçimi

Deri pantolonları hem gündüz hem gece kombinlerinde kurtarıcı parça olarak kullanabilirsin. Gündüzleri babet ya da spor ayakkabıyla, akşamları ise stilettolar ile kullanabileceğini deri pantolonların yeni sezonda da rahatlıkla değerlendirebilirsin.

Beyaz tişört kombinleri

Kombinlemesi en kolay parça olan beyaz tişörtler, sokak stillerinde rol almaya başladı.

22694

Midi etek kombinleri

Midi etekler farklı desen ve modelleri ile yeni sezonda sokak modasını etkisi altına alıyor. Midi etek kombinleri ile hem çabasız şıklığa erişebilir hem de nötr renklerle dans edebilirsin.

3458

Sloganlı çantalar

Sloganlı çantalar çoktan hayatımızın bir parçası oldu bile. Yazın favori parçaları slogan desenli tişörtlerden sonra yeni sezonun en gözde ve iddialı parçalardan birisi slogan baskılı çantalar...

616

Kot ceket kombinleri

Her türlü stille rahatlıkla kombinleyebileceğin kot ceketler yeni sezonda da en önemli parçalar arasında yer alıyor. 4 farklı kombin alternatifi ile kot ceketlerinle trendy bir görünüm yaratabilirsin.

1565