Çorapların ayakkabından görünsün!

Açık ayakkabılar ile çorap bu sezonun en ilginç trendi...

  • 12PAYLAŞIM
  • 2002OKUMA

Okul yıllarını hatırlatan bu trend, bir kaç sezondur var olsa da yeni sezonda çok daha sık rastlayacağız.

Makosen, topuklu sandalet ve sneakersların içine giydiğin çoraplar ile sen de trendy bir görünüm elde edebilirsin.

Dantelli soket çorap cazibesi

Yeni trend ayakkabılardan görünen çoraplar olduğunda ilk tercih tabi ki dantelli soket çoraplar olmalı. Bu çorapları ister elbise ve eteklerin ister kısa paçalı kot pantolonların ya da şortların altına giyeceğin ayakkabılarla birlikte kullanarak hem sıra dışı hem de feminen ve çekici bir görüntüye ulaşabilirsin.

Spor çoraplar

Ayakkabıdan çorap göstermek denilince spor çorapları da unutmak olmaz. Uzun süredir görünmeyen çoraplar ile giydiğimiz spor ayakkabılarımızı bu ilkbahar ve yaz aylarında görünen bileğe kadar gelen spor çoraplar ile giyeceğiz. Aslında ayakkabıdan çorap gösterme trendine uymak için en uygun seçenek de bu sanki. Markalı, şık spor çorapları spor ayakkabılar ile kombinleyerek hem modern hem de sıra dışı ve trend bir havaya kavuşabilmek mümkün.

Fiyonk trendinin yükselişi

80’lerin fiyonk detayları yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

1421

Mor renk modası

Moda haftalarında sıkça yer alan mor rengini, sen de günlük stiline uyarlamak istersen modavemoda.com 'un önerilerine göz atabilirsin.

1484

Sonbaharda öne çıkan 11 trend parça

Yeni koleksiyonlar sezona giriş yapmışken maskülen ve feminen parçalar bir araya geliyor. Eski trendlerin yeni bir yorumla karşımıza çıktığı sonbahar mevsiminde öne çıkan parçaları senin için listeled

2587

Elbiselerine stil kazandırmanın 4 yolu

Sıradan günlük bir elbiseni farklı aksesuarlar kullanarak gösterişli hale getirebilirsin. Nasıl mı? Detaylar içeriğimizde..

1334