Çorapların ayakkabından görünsün!

Açık ayakkabılar ile çorap bu sezonun en ilginç trendi...

  • 10PAYLAŞIM
  • 1540OKUMA

Okul yıllarını hatırlatan bu trend, bir kaç sezondur var olsa da yeni sezonda çok daha sık rastlayacağız.

Makosen, topuklu sandalet ve sneakersların içine giydiğin çoraplar ile sen de trendy bir görünüm elde edebilirsin.

Dantelli soket çorap cazibesi

Yeni trend ayakkabılardan görünen çoraplar olduğunda ilk tercih tabi ki dantelli soket çoraplar olmalı. Bu çorapları ister elbise ve eteklerin ister kısa paçalı kot pantolonların ya da şortların altına giyeceğin ayakkabılarla birlikte kullanarak hem sıra dışı hem de feminen ve çekici bir görüntüye ulaşabilirsin.

Spor çoraplar

Ayakkabıdan çorap göstermek denilince spor çorapları da unutmak olmaz. Uzun süredir görünmeyen çoraplar ile giydiğimiz spor ayakkabılarımızı bu ilkbahar ve yaz aylarında görünen bileğe kadar gelen spor çoraplar ile giyeceğiz. Aslında ayakkabıdan çorap gösterme trendine uymak için en uygun seçenek de bu sanki. Markalı, şık spor çorapları spor ayakkabılar ile kombinleyerek hem modern hem de sıra dışı ve trend bir havaya kavuşabilmek mümkün.

Pembe parçaları kombinlemenin en iyi 4 yolu

Sonbahar geldi diye pembe tonlarından uzaklaşacağını sanıyorsan, yanılıyorsan. Yazın cıvıl cıvıl renkleri sonbahar/kış sezonunda da tüm enerjisiyle içimizi ısıtmaya devam edecek.

1621

Trend alarmı: Fitilli kadife

Fitilli kadife akımı önce pantolonları kuşatıyor ardından ayakkabılara kadar iniyor. Tepeden tırnağa bizi bekleyen bu yeni trend yeni sezonun en cool tasarımlarında şekilleniyor.

1215

Loafer modası

Bir sonbahar klasiği olan loaferları pek çok farklı stilde ve kombinde rahatlıkla kullanabilirsin.

1957

Sezonun yükselen trendi: Tüvit ceketler

Bu sezon ceketler hiç olmadığı kadar ön planda... Ama klasik olan tüvit ceketler yeni sezonda rafa kalktı; yeni trend modern kesim ceketler! Renkli, ekoseli, kırçıllı, balıksırtı, mikro desenlerle raf

1967