Bu Bahar Yıkmanız Gereken 5 Moda Tabusu

BU BAHAR YIKMANIZ GEREKEN 5 MODA TABUSU - Bu bahar sıkıcı moda kurallarından kurtuluyoruz..

  • 8PAYLAŞIM
  • 1299OKUMA

Bu bahar sıkıcı moda kurallarından kurtuluyoruz.

Şık elbiselerle topuklu ayakkabı giyilir

Yıllardır yüksek ökçelere mecbur bıraktığımız elbiseler için özgürlük zamanı geldi. Artık şık bir gece elbisesinin altına da, ofise uykun bir takımla da spor ayakkabı giyebiliyoruz. Tek bir spor ayakkabı bu özgürlüğe dahil değil; krampon.

Bu sezon spor ayakkabılar fazlasıyla ön planda

Stiletto ile çorap giyilmez

Çoraplar son bir kaç sezondur hiç olmadıkları kadar ortadalar. İddialı renkleri, dokuları ve desenleri bu kadar eğlenceliyken neden onları stiletto’lardan ayıralım ki?

Bu sezonun gözde detayı çoraplar

Pul, payet ve metalik sadece gece kullanılır

Ofise, kafeye, öğlen yemeğine… Her yerde bu iddialı dokuları kullanabilirsiniz, yeter eşofman üstü, Jean gömlek gibi kendisinden daha zıt parçalarla eşleştirin.

Sezonun parlak dokuları günlük parçalarla buluşuyor

Takım elbiseler sadece iş içindir

Maskülenliğin adeta bir sembolü olan takım elbiseler deri değiştirdi. Artık çok daha cool, çok daha sofistike çok daha eğlenceliler. Özellikle spor aksesuarlarla eşleştirmenizi tavsiye ederiz.

Takım elbiseleri sıkıcı çizgisinden kurtarıyoruz

Beyaz sadece yazın giyilir

Sonunda, beyaz gibi çok karakterli bir rengi sadece yaza ait olmaktan çıktı. Beyaz bir mont, beyaz kazak, beyaz ayakkabılar… Ayrı ayrı ya da aynı anda, yeter ki kullanın.

Kaynak: kadincaozel.com

KAYNAK : https://yenikadin.com/bu-bahar-yikmaniz-gereken-5-moda-tabusu-8247560-haberi/

Alışverişe çıkmadan önce bilmen gereken 6 trend parça

Puantiyeli tasarımlardan diz üstü çizmelere, büyük çantalardan kareli pantolonlara kadar yeni sezonda gardırobuna eklemen gereken 6 trend parça…

1621

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

HER ÖĞÜNDEN 100 KALORİ AZALTMANIN 15 YOLU - Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

2051

Karın Bölgesini Saklayan Moda Hileleri

KARIN BÖLGESİNİ SAKLAYAN MODA HİLELERİ - Ne yaparsanız yapın göbek yağlarınızdan kurtulamıyor ve bu durum kıyafetlerinizi de etkiliyorsa bize kulak verin.

2349

Bahar İçin En Trend 10 Stil Tüyosu

BAHAR İÇİN EN TREND 10 STİL TÜYOSU - Gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz..

4862