9 adımda Fransız modası

Son dönemde moda trendleri Fransız etkisinin altında. 70'ler etkili bu trend, kışın gözde parçalarını belirliyor.

  • 6PAYLAŞIM
  • 942OKUMA

Fransız modasının gözde trendleri…

Bere

Fransız beresi moda trendlerinin öncüsü konumunda. Yeni sezonda Fransız bereler, klasik bere modellerinin tahtını yerinden ediyor.

Çizgili üst modası

Fransız stili olan enine çizgili üstler yeni sezonda yine çok moda. Jeanle, etekle, kumaş pantolonla; kısacası her şeyle uyan bu joker parçadan sen de mutlaka edinmelisin.

Takım

Modernize edilmiş klasik ceketli takımlar kış mevsiminde pek bir moda. Bu parçalarda canlı renkler yerine koyu renkleri tercih edebilirsin.

Ekose

Yaza damgasını vuran ekose deseni kışa adapte oldu bile. Kış ekosesi özellikle yün karışımlı kumaşlara çok yakışıyor.

Kemik çerçeveli gözlük

Bu da yazdan beri devam eden bir başka trend. Özellikle siyah, beyaz, kahve ve krem rengi çerçeveli güneş gözlükleri 70’ler ruhunu yansıtıyor.

Kadife

Kadife modası yeni sezonda daha ince, daha zarif bir forma büründü ve bu haliyle her kıyafette kullanılabilir oldu.

Mini çanta

Bir süredir revaçta olan küçük ve orta boy çantalar, kombinlere zarafet katmaya devam ediyor.

Büyük küpeler

Yeni sezonda minimalizmden uzaklaşıyoruz. Sallantılı, büyük ve gösterişli küpeler kış aylarında kazak ve kabanlarla hoş bir görünüm sağlıyor.

Kırmızı

Kırmızı şüphesiz ki en iddialı renklerin başında geliyor. Hiçbir zaman modası geçmeyecek bu renk, 2018 Sonbahar /Kış modasında da yerini koruyor. Geçtiğimiz kış trend olan pembenin yerini alan kırmızı tonlarını yeni sezonda doya doya kullanman için fırsat doğuyor.

Sokak stiline ilham veren sarı renk

2018 yılında sokak modası renklerle flörtleşiyor ve içimizi ısıtan birbirinden şık görüntüler ortaya çıkıyor.

46

Stilini değiştirecek 4 yeni trend

Moda dünyasında bazı trendler sezonluk olsa da bazı trendler güncellenerek tekrar aramızda kalmaya devam ediyor. İşte yeni sezonda da güncellenerek stilini değiştirecek 4 yeni trend...

270

Kot ceket kombinleri

Her türlü stille rahatlıkla kombinleyebileceğin kot ceketler yeni sezonda da en önemli parçalar arasında yer alıyor. 4 farklı kombin alternatifi ile kot ceketlerinle trendy bir görünüm yaratabilirsin.

112

2018 İlkbahar/Yaz trendleri

2018 yazında klasik görünümlere veda ediyoruz. Sınır tanımayan renk ve dokunun birleştiği koleksiyonlar 2018 yazını kavuracağa benziyor.

361