9 adımda Fransız modası

Son dönemde moda trendleri Fransız etkisinin altında. 70'ler etkili bu trend, kışın gözde parçalarını belirliyor.

  • 14PAYLAŞIM
  • 2335OKUMA

Fransız modasının gözde trendleri…

Bere

Fransız beresi moda trendlerinin öncüsü konumunda. Yeni sezonda Fransız bereler, klasik bere modellerinin tahtını yerinden ediyor.

Çizgili üst modası

Fransız stili olan enine çizgili üstler yeni sezonda yine çok moda. Jeanle, etekle, kumaş pantolonla; kısacası her şeyle uyan bu joker parçadan sen de mutlaka edinmelisin.

Takım

Modernize edilmiş klasik ceketli takımlar kış mevsiminde pek bir moda. Bu parçalarda canlı renkler yerine koyu renkleri tercih edebilirsin.

Ekose

Yaza damgasını vuran ekose deseni kışa adapte oldu bile. Kış ekosesi özellikle yün karışımlı kumaşlara çok yakışıyor.

Kemik çerçeveli gözlük

Bu da yazdan beri devam eden bir başka trend. Özellikle siyah, beyaz, kahve ve krem rengi çerçeveli güneş gözlükleri 70’ler ruhunu yansıtıyor.

Kadife

Kadife modası yeni sezonda daha ince, daha zarif bir forma büründü ve bu haliyle her kıyafette kullanılabilir oldu.

Mini çanta

Bir süredir revaçta olan küçük ve orta boy çantalar, kombinlere zarafet katmaya devam ediyor.

Büyük küpeler

Yeni sezonda minimalizmden uzaklaşıyoruz. Sallantılı, büyük ve gösterişli küpeler kış aylarında kazak ve kabanlarla hoş bir görünüm sağlıyor.

Kırmızı

Kırmızı şüphesiz ki en iddialı renklerin başında geliyor. Hiçbir zaman modası geçmeyecek bu renk, 2018 Sonbahar /Kış modasında da yerini koruyor. Geçtiğimiz kış trend olan pembenin yerini alan kırmızı tonlarını yeni sezonda doya doya kullanman için fırsat doğuyor.

Elbiselerine stil kazandırmanın 4 yolu

Sıradan günlük bir elbiseni farklı aksesuarlar kullanarak gösterişli hale getirebilirsin. Nasıl mı? Detaylar içeriğimizde..

1334

Sonbaharda gardırobuna eklemen gereken 5 trend parça

Yaz günlerinin sonuna yaklaşırken, sonbahar gardırobu için hazırlık yapma vakti de geldi. Yeni sezon ürünler mağazalarda yerini almışken, sonbaharda gardırobuna eklemen gereken en trend parçaları seni

16524

Püsküllü küpe trendi

Püsküllü küpeler sonbahar/kış sezonunda da çok revaçta... Göz alıcı püsküllü küpe kombinleriyle günlük görünümünü bir üst seviyeye taşıyabilirsin.

3353

2018 spor ayakkabı trendleri

Günlük stilimizin bir parçası olan spor ayakkabılar, 2018 ayakkabı trendlerinde de varlığını artırarak sürdürüyor.

5562