2018’de en trend 3 desen

2018 yılında renk ve kumaş trendlerinin yanı sıra desenli parçalar da ön plana çıkıyor.

  • 10PAYLAŞIM
  • 1617OKUMA

2017 ilkbahar/yaz sezonunda öne çıkan ve 2018 kış döneminde de devam edecek 3 trend deseni senin için listeledik.

Çiçek

Yeni sezonda çiçek desenleri kış renkleri ile birlikte 2018 kış modasına da damga vurmaya hazırlanıyor. Bordo, sarı, toprak renklerinin hakim olduğu çiçekli elbiseler, kısa bootieler, çizmeler ve spor ayakkabılarla konbinleniyor.

Çizgili

Kış aylarında dikey çizgili ve çok renkli parçalar moda trendlerinin arasında yer alıyor. Canlı renkler çizgilerle buluşuyor ve kışın kasvetini alıp götürüyor. Özellikle çizgili elbise, pantolon-ceket takımları yeni sezonda favori parçalar arasında yer alıyor.

Puantiye

50’li yılların vazgeçilmezi olan puantiye, günümüzde güncellenerek tekrar patlama yapıyor. Tabii ki farklı kalıp, kesimler ile birlikte yeni çağa da ayak uyduruyor. Romantik ve klasik yapısı ile de hangi yılda olursak olalım gönlümüzü fethetmeye devam ediyor.

Pembe parçaları kombinlemenin en iyi 4 yolu

Sonbahar geldi diye pembe tonlarından uzaklaşacağını sanıyorsan, yanılıyorsan. Yazın cıvıl cıvıl renkleri sonbahar/kış sezonunda da tüm enerjisiyle içimizi ısıtmaya devam edecek.

1621

Trend alarmı: Fitilli kadife

Fitilli kadife akımı önce pantolonları kuşatıyor ardından ayakkabılara kadar iniyor. Tepeden tırnağa bizi bekleyen bu yeni trend yeni sezonun en cool tasarımlarında şekilleniyor.

1215

Loafer modası

Bir sonbahar klasiği olan loaferları pek çok farklı stilde ve kombinde rahatlıkla kullanabilirsin.

1957

Sezonun yükselen trendi: Tüvit ceketler

Bu sezon ceketler hiç olmadığı kadar ön planda... Ama klasik olan tüvit ceketler yeni sezonda rafa kalktı; yeni trend modern kesim ceketler! Renkli, ekoseli, kırçıllı, balıksırtı, mikro desenlerle raf

1967