20.yy’da mücevherin geçirdiği 7 değişim!

Mücevherlerin 20.yy boyunca geçirdiği değişim oldukça hayret verici. Kültürümüzü yansıtan birçok şey modern dünyada hızla değişime uğradı. Zamanın ruhuna ayak uydurarak değişim gösteren şeylerden biri de mücevher ve aksesuarlarımız. Değişim hayatın hangi alanında olursa olsun, tıpkı bir domino taşı gibi bir diğerini etkiliyor. 20.yy’da dünyada meydana gelen değişiklikler, savaşlar ve ekonomik buhran geçiren toplumlar daha […]

  • 21PAYLAŞIM
  • 2205OKUMA

Mücevherlerin 20.yy boyunca geçirdiği değişim oldukça hayret verici. Kültürümüzü yansıtan birçok şey modern dünyada hızla değişime uğradı.

Zamanın ruhuna ayak uydurarak değişim gösteren şeylerden biri de mücevher ve aksesuarlarımız. Değişim hayatın hangi alanında olursa olsun, tıpkı bir domino taşı gibi bir diğerini etkiliyor. 20.yy’da dünyada meydana gelen değişiklikler, savaşlar ve ekonomik buhran geçiren toplumlar daha sonraki rahatlama döneminde kendini iyi hissetmek için lüks eşyalara önem verdiler. Tıpkı moda gibi mücevherler de asla önemini yitirmedi.

İşte mücevherlere yön veren 7 değişim rüzgarı!

Broş kullanımı nasıl olmalı?

Broş kullanımı bu kış kıyafetlere stil kazandırmanın en kolay yolu... Esprili, renkli ve eğlenceli broş modelleri bu sezon alışıla gelmiş ağır tavrına adeta kafa tutuyor.

8018