Türkiye’yi O Temsil Edecek

Antalya doğumlu olan 24 yaşındaki kraliçe adayı, özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Unutma Beni’ adlı dizide 3 sezondur oynuyor. Dizide ‘Reyhan’ karakterini canlandıran Baran, yarışma için özel izinle setten ayrıldı. Oyunculuğu yanı sıra mankenlik de yapan kraliçe adayı, yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alıyor. Yarışmaya katılım davetini ajansı aracılığıyla aldığını ve kabul ettiğini belirten Baran, […]

  • 14PAYLAŞIM
  • 1425OKUMA

Antalya doğumlu olan 24 yaşındaki kraliçe adayı, özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Unutma Beni’ adlı dizide 3 sezondur oynuyor. Dizide ‘Reyhan’ karakterini canlandıran Baran, yarışma için özel izinle setten ayrıldı. Oyunculuğu yanı sıra mankenlik de yapan kraliçe adayı, yarışmanın iddialı isimleri arasında yer alıyor.

Yarışmaya katılım davetini ajansı aracılığıyla aldığını ve kabul ettiğini belirten Baran, şunları söyledi:

“Oyunculuk kariyerimi hızla sürdürüyorum. Birçok yeni teklif geliyor fakat ‘Unutma Beni’ ile sözleşmem devam ediyor. Bu nedenle kabul etmiyorum. Gelecek ne gösterir onu da şu an bilemiyorum” dedi. Yarışmada birinci gelmenin değil atmosferi koklamanın önemli olduğunu kaydeden Ezgi Baran, “Benim için bir nevi tatil oldu. 4 Temmuz gecesi jüri karşısına çıkacağız. Heyecanla bekliyorum.”

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

HER ÖĞÜNDEN 100 KALORİ AZALTMANIN 15 YOLU - Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

2445