Seks terapistlerinin bilmenizi istediği 7 şey!

Hayatınız boyunca bir seks terapistine gitme ihtimaliniz oldukça düşük olsa da, onların tavsiyelerini dinlemek size yardımcı olabilir. Bekar ya da evli olmanız bu engin bilgiye sahip doktorlardan bir şeyler öğrenmenize engel değil. Seks terapistleri, seks ve cinsellik konusunda ortaya çıkabilecek tüm sorunlarla karşılaşarak şimdiye kadar binlerce kişinin problemlerine en sağlıklı çözümleri buldu. İnsanların sekse bakış […]

  • 16PAYLAŞIM
  • 1635OKUMA

Hayatınız boyunca bir seks terapistine gitme ihtimaliniz oldukça düşük olsa da, onların tavsiyelerini dinlemek size yardımcı olabilir.

Bekar ya da evli olmanız bu engin bilgiye sahip doktorlardan bir şeyler öğrenmenize engel değil.

Seks terapistleri, seks ve cinsellik konusunda ortaya çıkabilecek tüm sorunlarla karşılaşarak şimdiye kadar binlerce kişinin problemlerine en sağlıklı çözümleri buldu.

İnsanların sekse bakış açısını değiştirmek ve onları seks ve cinsellik konusunda bilinçlendirmek isteyen terapistler, bilgilerini aktarmak konusunda oldukça istekli.

Eğer seks terapistlerinin size seksi görünmek için nasıl makyaj yapmanız gerektiğini söyleyeceğini zannediyorsanız, yanılıyorsunuz!

İşte seks terapistlerinin seks hakkında herkesin bilmesini istedikleri şeyler!

Michael Kors’un sevgililer günü rengi: Mercan

Michael Kors’un sevgililer günü rengi: Mercan , Ünlü tasarımcı Michael Kors, sevgililer günü koleksiyonunda

3173