‘Miss Mediterranean’ Aranıyor

Gerek sosyal medyada, gerekse şehrin farklı noktalarındaki ilan panolarına asılarak yapılan duyurularla yarışmanın koşulları hakkında bilgi veriliyor. 16 ila 25 yaş arası genç kızların katılabileceği yarışmanın son başvuru tarihi 14 Ağustos. ‘Akdeniz’in geleneksel güzellik yarışması’ sloganı ile tanıtımı yapılan Miss Mediterranean için, şu ana kadar yüzlerce aday başvurdu. Son başvurudan sonra ön elemeden geçecek adaylar […]

  • 13PAYLAŞIM
  • 1268OKUMA

Gerek sosyal medyada, gerekse şehrin farklı noktalarındaki ilan panolarına asılarak yapılan duyurularla yarışmanın koşulları hakkında bilgi veriliyor. 16 ila 25 yaş arası genç kızların katılabileceği yarışmanın son başvuru tarihi 14 Ağustos. ‘Akdeniz’in geleneksel güzellik yarışması’ sloganı ile tanıtımı yapılan Miss Mediterranean için, şu ana kadar yüzlerce aday başvurdu.

Son başvurudan sonra ön elemeden geçecek adaylar arasından yarışmaya hak kazananlar, 15 gün sürecek yoğun bir kamp dönemine girecek. Kampın ardından jüri karşısına çıkacak olan finalistler, Antalya’nın en güzel kızı olmak ve taç takabilmek için yarışacak.

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

HER ÖĞÜNDEN 100 KALORİ AZALTMANIN 15 YOLU - Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

2445