Moda dünyasının iki ünlü ismi İstanbul’da buluşuyor!

The Woolmark Company ünlü moda yazarı ve tarihçisi Colin McDowell ile İtalyan modasının gözde tasarımcısı Antonio Berardi’yi İstanbul’da bir araya getirecek. Türkiye Giyim ve Sanayiciler Derneği’nin (TGSD) öncülüğünde bu yıl 7’ncisi düzenlenecek olan Moda Konferansı, 8-9 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek. The Woolmark Company ile yaptığı işbirliği sonucunda inovatif kumaşları tasarımlarında kullanarak fark yaratan Antonio Berardi, kadın […]

The Woolmark Company ünlü moda yazarı ve tarihçisi Colin McDowell ile İtalyan modasının gözde tasarımcısı Antonio Berardi’yi İstanbul’da bir araya getirecek. Türkiye Giyim ve Sanayiciler Derneği’nin (TGSD) öncülüğünde bu yıl 7’ncisi düzenlenecek olan Moda Konferansı, 8-9 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

The Woolmark Company ile yaptığı işbirliği sonucunda inovatif kumaşları tasarımlarında kullanarak fark yaratan Antonio Berardi, kadın giysilerinde yarattığı doğal çizgilerle dikkatleri üzerine topluyor. Özellikle kadın tasarımlarında feminenliği, uygunluğu ve kaliteyi öne çıkaran Berardi, yeni kumaş türlerinin kullanımını ve etkisini maksimuma çıkarmaya özen gösteriyor. Nicole Kidman, Cate Blanchette, Amy Adams, Madonna, Anne Hathaway, Zoe Saldana, Beyonce, Diane Kruger, Kate Hudson and Rosie Huntington Whitely gibi Hollywood oyuncuların takip ettiği Berardi, Moda Konferansı’nda yeni tür kumaşlar ve tasarımlarında dikkat ettiği noktaları katılımcılara aktaracak.

Dünyanın en popüler moda yorumcusu ve Fashion Fringe kurucularından Colin McDowell, modern moda tasarımlarında en önemli iki unsur olarak kullanılan kumaşlar ve bu kumaşları diğerlerinden farklı kullanabilen tasarımcılar olduğunu savunuyor. Ayrıca, McDowell genç tasarımcıları destekliyor.

Alışverişe çıkmadan önce bilmen gereken 6 trend parça

Puantiyeli tasarımlardan diz üstü çizmelere, büyük çantalardan kareli pantolonlara kadar yeni sezonda gardırobuna eklemen gereken 6 trend parça…

1834

Karın Bölgesini Saklayan Moda Hileleri

KARIN BÖLGESİNİ SAKLAYAN MODA HİLELERİ - Ne yaparsanız yapın göbek yağlarınızdan kurtulamıyor ve bu durum kıyafetlerinizi de etkiliyorsa bize kulak verin.

2517

İstanbul Modest Fashion Week’e geri sayım başladı

İSTANBUL MODEST FASHİON WEEK’E GERİ SAYIM BAŞLADI - Dünyanın dört bir yanından ünlü tasarımcıları, büyük kitlelere hitap eden moda fenomenlerini ve kanaat..

1908

Yeni trend: Çikolata dudaklar

Yeni trend: Çikolata dudaklar, 90'lı yılların çikolata dudakları geri döndü. Kahverengi du

2121