Yaz mevsimi için parfüm önerileri

Yaz mevsimi yaklaşıyor, yenilenmeye parfümünden başlayabilirsin.

  • 144PAYLAŞIM
  • 24168OKUMA

Yazın canlılığını ve ferahlığını yakalamak için parfüm seçimine dikkat etmen gerekiyor. Yaz mevsimi için yeni bir parfüm seçmek ise oldukça zahmetli bir iş… Zaman kazanmak için önerilerimize göz atabilirsin.

Özgür ruh

Plan yapmak sana göre değilse, bu yaz özgür ruhunu ortaya çıkaracak kokular tercih edebilirsin. Sezonun trend parçaları olan çiçekli, desenli ve bohem elbiselerle birlikte egzotik kokulu parfümler kullanabilirsin. Leylak, menekşe ve zambak esanslı kokular 2017 yazında izin ver sana eşlik etsin.

Plaj güzeli

Yaz demek senin için deniz-kum-güneş demekse, o halde tercihin havalı ve hafif kokular olmalı. Saatlerce güneşin altında uzanıp, denizin tadını çıkardığın anlarda, çiçeksi ve meyveli kokular sana eşlik edebilir.

Şehrin yıldızı

Yaz aylarında sakinleşen şehrin tadını mı çıkarıyorsun? Günlerini arkadaşlarınla buluşarak, akşamları ise serinleyen havanın tadını çıkararak geçiriyorsan, parfümün de tüm gün etkisini koruyacak bir koku olmalı. Sandal ağacı ve vanilya esanslı kokular tam sana göre…

Maceracı

Isınan havayı kendini dışarı atmak için fırsat biliyor, doğada ya da şehirde yeni yerler keşfetmekten zevk alıyorsan, o zaman enerjini yansıtacak bir koku seçmelisin. Hareketli, meyveli, özellikle de turunçgil içeren kokuları tercih edebilirsin.

Romantik

Tazelenmiş, ışıl ışıl ve feminen. Eğer bu kelimeler senin için yaz mevsimini anlatıyorsa, kocaman bir çiçek buketi gibi kokan; gül, orkide, lilyum ve yasemin esanslı kokuları tercih edebilirsin.

Parfüm nasıl seçilir?

Parfüm seçimi yapmakta zorlanıyor musun? Tenine hangi kokunun yakışacağından emin değil misin? seçilir? Parfüme dair bilmen gereken her şey modavemoda.com'da...

578

Sıcak havalarda sağlığını koruyacak 5 öneri

Sıcak hava hareketsizliği ve halsizliği de beraberinde getiriyor. Sıcak havalarda yapacağın bir kaç öneri ile hareketsiz yaşam tarzına veda edebilirsin.

8624

Yaz için ruj önerileri

Dört gözle beklediğimiz yaz mevsimi sonunda tüm enerjisiyle geldi. Makyajını yaz mevsimine uyarlarken ruj seçimine de dikkat etmelisin.

22344

Yaz aylarında serinleten 4 sağlıklı yiyecek

“Esmiyor!” dediğini duyar gibiyiz; evet esmiyor fakat ferahlamak için başka yollar da var. Bugünlerde serinlik veren yiyeceklerden faydalanmanın tam zamanı.

20433