Yaz için ruj önerileri

Dört gözle beklediğimiz yaz mevsimi sonunda tüm enerjisiyle geldi. Makyajını yaz mevsimine uyarlarken ruj seçimine de dikkat etmelisin.

  • 447PAYLAŞIM
  • 46868OKUMA

Kışın kullandığın rujları bir kenara bırakıp, yazın enerjik ruhuna uygun ruj renklerini denemenin şimdi tam zamanı.

Turuncu

Yaz mevsiminin can alıcı renklerinden biri olan turuncu ruj, günlük soft makyajınla mükemmel uyum sağlar. Özellikle beyaz tenliysen yaz aylarında turuncu tonlarını daha sık tercih edebilirsin. Turuncu ruj kullanırken dudaklarındaki kusurların belli olmaması için, haftada bir peeling uygulayarak ölü derilerden kurtulabilirsin.

Pembe

Yaz aylarının en asil rengi kuşkusuz pembe tonları. Özellikle soft pembe rujlarla bu yaz yüzünde yumuşak bir dokunuş yaratabilirsin. Eğer yaz makyajında daha olgun bir hava yaratmak istiyorsan, dudaklarında fuşya rengine mutlaka şans vermelisin.

Ten Rengi

Hem gece hem günlük makyajının gözdesi olacak ten rengi rujlar bu sene çok moda. Sen de yaz makyajını toprak tonlarında ya da şeftali alt tonlu ten rengi rujlar kullanarak tamamlayabilirsin.

Sıcak havalarda sağlığını koruyacak 5 öneri

Sıcak hava hareketsizliği ve halsizliği de beraberinde getiriyor. Sıcak havalarda yapacağın bir kaç öneri ile hareketsiz yaşam tarzına veda edebilirsin.

17535