Ünlüler saç aksesuarlarını nasıl kullanıyor?

Saç aksesuarları , özellikle yaz aylarında daha fazla yıkanan saçlarımızı kontrol altına almanın ve şekillendirmenin en kolay yolu. En gözde saç aksesuarları arasında hızlı bir yolculuk yapmak ister misiniz? Sizler için Hollywood’un ünlü isimlerinin hangi saç aksesuarını nasıl kullandığını araştırdık. Eğer saç stilinizde trendleri takip etmek ve kıyafetlerinizin şıklığını pekiştirmek istiyorsanız bu saç aksesuarlarına mutlaka […]

  • 14PAYLAŞIM
  • 1455OKUMA

Saç aksesuarları , özellikle yaz aylarında daha fazla yıkanan saçlarımızı kontrol altına almanın ve şekillendirmenin en kolay yolu.

En gözde saç aksesuarları arasında hızlı bir yolculuk yapmak ister misiniz? Sizler için Hollywood’un ünlü isimlerinin hangi saç aksesuarını nasıl kullandığını araştırdık.

Eğer saç stilinizde trendleri takip etmek ve kıyafetlerinizin şıklığını pekiştirmek istiyorsanız bu saç aksesuarlarına mutlaka bir göz atın!

Saç bandı kullanımı için 3 pratik öneri

Saç bandı kullanımı podyumlardan sokak stiline sıçradı, yeni sezonda ortalığı kasıp kavurdu. Sen de stiline saç bandı kullanımını eklemek istersen, aşağıdaki önerilerden ilham alabilirsin.

1793