Ünlüler saç aksesuarlarını nasıl kullanıyor?

Saç aksesuarları , özellikle yaz aylarında daha fazla yıkanan saçlarımızı kontrol altına almanın ve şekillendirmenin en kolay yolu. En gözde saç aksesuarları arasında hızlı bir yolculuk yapmak ister misiniz? Sizler için Hollywood’un ünlü isimlerinin hangi saç aksesuarını nasıl kullandığını araştırdık. Eğer saç stilinizde trendleri takip etmek ve kıyafetlerinizin şıklığını pekiştirmek istiyorsanız bu saç aksesuarlarına mutlaka […]

  • 6PAYLAŞIM
  • 973OKUMA

Saç aksesuarları , özellikle yaz aylarında daha fazla yıkanan saçlarımızı kontrol altına almanın ve şekillendirmenin en kolay yolu.

En gözde saç aksesuarları arasında hızlı bir yolculuk yapmak ister misiniz? Sizler için Hollywood’un ünlü isimlerinin hangi saç aksesuarını nasıl kullandığını araştırdık.

Eğer saç stilinizde trendleri takip etmek ve kıyafetlerinizin şıklığını pekiştirmek istiyorsanız bu saç aksesuarlarına mutlaka bir göz atın!

Bronde saç trendi

Herkesin konuştuğu bronde saç trendini sen de denemek istersen, modavemoda.com'un önerilerine göz atabilirsin.

1054

Saç bandı kullanımı için 3 pratik öneri

Saç bandı kullanımı podyumlardan sokak stiline sıçradı, yeni sezonda ortalığı kasıp kavurdu. Sen de stiline saç bandı kullanımını eklemek istersen, aşağıdaki önerilerden ilham alabilirsin.

1225

2017 yılının en trend 6 saç rengi

2017 yılının en trend saç rengi dikkat çekici tonlarıyla yıla damgasına vuruyor.

5639

2016 İlkbahar/Yaz saç trendleri

2016 İlkbahar/Yaz saç trendleri, Trend saç modellerinin yanında, geçmiş yılların klasik saç

1089