Tatile yakışan saç modelleri!

Normal günlerde bir yerlere yetişme telaşıyla evden çıkarken saç modelinize özen göstermiyor olsanız da tatil günlerinde bakımlı ve özenli görünmek isteyebilirsiniz. Otel odasında ya da yazlık evinizde aynanın karşısına geçip saçlarınızı nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz ve bu sefer de karar veremiyorsunuz. İçinizden bir ses “Topla gitsin ne uğraşıyorsun” dese de on a kulak vermeyin.Bu hareketli günlerde […]

  • 13PAYLAŞIM
  • 2135OKUMA

Normal günlerde bir yerlere yetişme telaşıyla evden çıkarken saç modelinize özen göstermiyor olsanız da tatil günlerinde bakımlı ve özenli görünmek isteyebilirsiniz.

Otel odasında ya da yazlık evinizde aynanın karşısına geçip saçlarınızı nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz ve bu sefer de karar veremiyorsunuz.

İçinizden bir ses “Topla gitsin ne uğraşıyorsun” dese de on a kulak vermeyin.Bu hareketli günlerde her zaman bakımlı ve stil sahibi görünmenizi sağlayan saç modellerini uygulayarak hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz.

Firketelerinizi, saç spreyinizi ve fırçalarınızı hazırlayın çünkü sizler için tatil günlerine yakışan saç modellerini derledik!

Tatil için valiz seçimi

Tatile giderken yanında fazla eşya götürenlerden misin? Yoksa az eşyayla hafif bir yolcuğu tercih edenlerden mi? Sana en uygun valizi seçmeden önce önerilerimize göz atabilirsin.

28389

Anne adaylarına sağlıklı tatil önerileri

Yaz yaklaştıkça tatil planları da kaçınılmaz oluyor. Anne adayları ise hamilelik sürecinde tatile gidip gidemeyecekleri konusunda endişeleniyor.

8551

Sağlıklı tatil için 6 öneri

Yaz tatili için rezervasyonlar yapılmaya başlandı. Aylardır beklediğin tatil günlerinin sağlıklı geçmesini istiyorsan bazı noktalara dikkat etmen gerekiyor.

22680

Evde yapabileceğin 5 güzellik ürünü

Evde yapabileceğin 5 güzellik ürünü ile günlük bakımında kimyasal kullanımını azaltabilirsin.

27311