Tatile yakışan saç modelleri!

Normal günlerde bir yerlere yetişme telaşıyla evden çıkarken saç modelinize özen göstermiyor olsanız da tatil günlerinde bakımlı ve özenli görünmek isteyebilirsiniz. Otel odasında ya da yazlık evinizde aynanın karşısına geçip saçlarınızı nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz ve bu sefer de karar veremiyorsunuz. İçinizden bir ses “Topla gitsin ne uğraşıyorsun” dese de on a kulak vermeyin.Bu hareketli günlerde […]

  • 20PAYLAŞIM
  • 2055OKUMA

Normal günlerde bir yerlere yetişme telaşıyla evden çıkarken saç modelinize özen göstermiyor olsanız da tatil günlerinde bakımlı ve özenli görünmek isteyebilirsiniz.

Otel odasında ya da yazlık evinizde aynanın karşısına geçip saçlarınızı nasıl yapacağınızı düşünüyorsunuz ve bu sefer de karar veremiyorsunuz.

İçinizden bir ses “Topla gitsin ne uğraşıyorsun” dese de on a kulak vermeyin.Bu hareketli günlerde her zaman bakımlı ve stil sahibi görünmenizi sağlayan saç modellerini uygulayarak hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz.

Firketelerinizi, saç spreyinizi ve fırçalarınızı hazırlayın çünkü sizler için tatil günlerine yakışan saç modellerini derledik!

Tatil sonrası sendromundan kurtulmanın 6 kolay yolu

Yaz tatili, bayram tatili ya da yıllık izinler... Herkesin beklediği tatil fırsatı. Senede bir iki defa kısa da olsa tatile çıkmak, dinlenmeyi ve stres atmayı sağlıyor. Tatillerin en kötü tarafı ise d

55365