Parti makyajının püf noktaları

Parti makyajının püf noktalarını keşfet!

  • 7PAYLAŞIM
  • 1026OKUMA

Göz alıcı bir parti makyajı için bazen sadece bir kırmızı ruj ve kuyruklu göz makyajı yeter. Parti makyajının vazgeçilmezlerinden biri olan ışıltılı farlar ise tüm dikkatleri gözlerinde toplayacak.

İşte parti makyajının püf noktaları:

Ten makyajı

Fondötenine bir damla likit highlighter ve çok az toz transparan pudra karıştırarak kalıcı ten makyajına kavuşabilirsin. Brozlanştırıcı bir allık uyguladıktan sonra aydınlatıcını parmaklarınla yüzünün yüksek bölgelerine harmanlayı unutma.

Göz makyajı

Göz makyajın için de bronzlaştırıcını kullanarak bakışlarını daha belirgin hale getirebilirsin. Göz kapağının üzerine ise ışıltılı pembe tonlarında bir far uygula ve bol rimelle çekici bakışlarını tamamla.

Ruj uygulama yöntemleri

Dudaklarının merkezine az bir miktar highlighter uygula. Böylelikle onları daha dolgun gösterebilirsin. Yoğun pigmentli rujlar, parti makyajı için ideal. Ruju uygulamadan önce aynı renkte dudak kalemiyle dudağı boyayarak baz oluştur. Daha sonra rujunu bir ruj fırçası yardımıyla uygulayabilirsin.

Makyajını tamamla

Bu kadar krem ürün kullandıktan nemli bitişli bir spreyle göz alıcı parti makyajını tamamlayabilirsin.

Modası geçmeyen 5 makyaj stili

Makyaj trendleri her yıl kendini güncellese de bazı makyaj stilleri var ki, zamana inat her daim yerini koruyor.

33915

Cadılar Bayramı makyaj önerileri

Cadılar Bayramı makyajın yoksa hala belli değil mi? Ülkemizde yeni yeni konsept parti havasında kutlanmaya başlayan Cadılar Bayramı makyaj önerilerini senin için listeledik.

1673

Gri makyaj modası

Yeni sezonda gri tırnak, far ve rujlar sezonun makyaj trendlerinin vazgeçilmezlerinden. Tarzınla bir adım öne çıkmak istiyorsan, sen de makyajında gri tonlarını deneyebilirsin.

581

Kuru ciltler için makyaj önerileri

Kuru cilt bakımı kadar makyaj uygulaması da oldukça zordur. Kuru bir cilde sahipsen, uygulayacağın birkaç makyaj tekniğiyle kusursuz bir görünüme kavuşabilirsin.

858