Gençleştiren bezelye maskesi

Evde kolaylıkla hazırlayabileceğin bezelye maskesi, teninin dokusuna güzel bir parlaklık sağlayarak yaşlanmaya karşı birebir etki oluşturuyor.

  • 76PAYLAŞIM
  • 12747OKUMA

Bezelye maskesi yapmak için gereken malzemeler: Bir miktar üzüm pekmezi, yumurta akı, yarım fincan zeytinyağı, bir miktar un ve 2 su bardağı bezelye.

Yapılışı:

Bezelye maskesi için bezelyeleri iyice ezmelisin. Ardından üzerine krem kıvamını verecek kadar üzüm pekmezi ilave edebilirsin. Bu karışımın üzerine yumurta akı, yağ, ve krem kıvamını kaybettirmeyecek kadar un ilave ederek maske haline getirebilirsin.

Bezelye maskesini gece uyumadan önce uygulamalısın. Sabah kalktığında yüzünü yıkayarak gülsuyu ile nemlendirebilirsin.

Altın maske hakkında her şey

Altın çağını yaşayan cilt bakım maskeleri, popülerlikte birbirleriyle yarışıyorlar. Altın yüz maskesi de son dönemde yeni ve etkili cilt bakım ürünü olarak tüm dünyada yaygın şekilde kullanılıyor.

1733

En iyi 10 yüz maskesi

Cilt tipine en uygun yüz maskelerini keşfetmek için seçtiğimiz yüz maskesi markalarına göz atabilirsin.

2510

Cildi tazeleyen maske tarifleri

Çevresel etkenlerden dolayı elastikiyetini kaybeden cilt, canlılığını korumak için yoğun neme ihtiyaç duyuyor. Cildinin ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırmak için yüz maskelerinden yardım alabilirsin.

3112

Yüz maskesi yaparken dikkat edilmesi gereken 6 kural

Yüz maskeleri bakım ritüellerinin vazgeçilmezleri.... Cildimizi toz, rüzgar ve olumsuz faktörlere karşı koruyan yüz maskelerini uygularken bu kurallara dikkat etmelisin.

7900