Genç gösteren saç modelleri

Seni genç gösteren saç kesim modelleri ile yıllara meydan okuyabilirsin.

  • 554PAYLAŞIM
  • 58170OKUMA

İmajını yeniden yaratmanın en kolay yolu; saç modelini değiştirmekten geçiyor. Saçında yapacağın ufak makas hareketleriyle genç cilt görünümüne kavuşabilirsin.

Saçları kısalt

Kısa saç kesim modelleri, hem daha enerjik hem de daha genç görünmeni sağlar. Uzun saçlar ise yüzünü daha uzun göstereceğinden ifadeni mutsuzlaştırabilir.

Kahkül kullan

Eğer daha önce kahküllü kısa saç modellerini denemediysen, botoks etkisi yaratarak alnındaki kırışıklıkları gizleyebilirsin. Böylelikle tüm dikkati de gözlerine çekebilirsin.

Katlı kesimler

Katlı saç modelleri daha özgür ve genç bir görünüm yaratır. Özellikle yukarı doğru uzanan katlar, doğal dalgalar ve hareketli kesimler ideal seçim olur.

Sağlıklı saçlar

Bakımsız ve ışıldamayan saçlar her zaman olduğundan daha yaşlı görünmene sebep olur. O yüzden saçlarının uçlarının sık sık kestirmeye, bakım kremleri ve maskeler kullanmaya özen göstermelisin

Lob kesim

Radikal değişim gerektirmeyen lob saç kesimi tam da aradığın saç modeli olabilir. Özellikle hacimsiz saçlarından şikatçiysen, bu modeli dalgalı kullandığında saçların çok daha hacimli görünecek.

Ensede topuz nasıl yapılır?

Sokak stilinin cool ve çabasız görünümü saçlara yansıyor ve birbirinden şık ense topuzu modelleri stilini tamamlıyor.

47535