Genç gösteren saç modelleri

Seni genç gösteren saç kesim modelleri ile yıllara meydan okuyabilirsin.

  • 165PAYLAŞIM
  • 27612OKUMA

İmajını yeniden yaratmanın en kolay yolu; saç modelini değiştirmekten geçiyor. Saçında yapacağın ufak makas hareketleriyle genç cilt görünümüne kavuşabilirsin.

Saçları kısalt

Kısa saç kesim modelleri, hem daha enerjik hem de daha genç görünmeni sağlar. Uzun saçlar ise yüzünü daha uzun göstereceğinden ifadeni mutsuzlaştırabilir.

Kahkül kullan

Eğer daha önce kahküllü kısa saç modellerini denemediysen, botoks etkisi yaratarak alnındaki kırışıklıkları gizleyebilirsin. Böylelikle tüm dikkati de gözlerine çekebilirsin.

Katlı kesimler

Katlı saç modelleri daha özgür ve genç bir görünüm yaratır. Özellikle yukarı doğru uzanan katlar, doğal dalgalar ve hareketli kesimler ideal seçim olur.

Sağlıklı saçlar

Bakımsız ve ışıldamayan saçlar her zaman olduğundan daha yaşlı görünmene sebep olur. O yüzden saçlarının uçlarının sık sık kestirmeye, bakım kremleri ve maskeler kullanmaya özen göstermelisin

Lob kesim

Radikal değişim gerektirmeyen lob saç kesimi tam da aradığın saç modeli olabilir. Özellikle hacimsiz saçlarından şikatçiysen, bu modeli dalgalı kullandığında saçların çok daha hacimli görünecek.

Ensede topuz nasıl yapılır?

Sokak stilinin cool ve çabasız görünümü saçlara yansıyor ve birbirinden şık ense topuzu modelleri stilini tamamlıyor.

22446

5 dakikada 5 farklı saç stili

Kolay saç modelleri, şüphesiz en yoğun günlerin kurtarıcısı... İş, okul ve ev yoğunluğu içerisinde hazırlanma süreni minimuma indirmek istiyorsan, 5 dakikada 5 farklı saç stili deneyebilirsin.

8659

Yağmurlu havalar için saç ve makyaj önerileri

Yağmurlu havada yağış ve nem oranı, hem saçlarının kötü gözükmesine hem de makyajının bozulup akmasına neden olur.

2499

Doğru Saç Kesimini Buldunuz mu?

Kaküller ve balyaj Kakül modasının artık bittiğini düşünüyorsunuz değil mi? Yanılıyorsunuz. Bu sezon daha da popüler hale gelecekler, üstelik balyajla birlikte… Resimdeki model 80’lerden fırlamış gibi

1505