Botoks etkili yüz maskesi

Evde kolayca hazırlayabileceğin botoks etkili yüz maskesi ile sivilce ve lekelerden kurtulabilir, kırışıklarla mücadele ederek cildinde doğal pembe bir görüntü yaratabilirsin.

  • 209PAYLAŞIM
  • 35021OKUMA

Olduğundan daha genç görünmek istiyorsan ve vücuduna herhangi bir kimyasal madde enjekte etmek için cesaretin yoksa botoks etkili yüz maskesini deneyebilirsin.

Botoks etkili yüz maskesi için gerekli malzemeler:

85 gram saf havuç suyu
1 şişe maden suyu
1 yemek kaşığı yoğurt
1 yemek kaşığı mısır nişastası

Hazırlanışı:

Bir tencerede mısır nişastası tamamen eriyene kadar maden suyu ile karıştır. Ardından karışımı soğumaya bırak. Soğuduktan sonra karışımın içerisine yoğurt ve havuç suyunu ekle. Tüm malzeme kıvam alıncaya kadar karıştır.

Uygulama:

Yüzünü temizledikten ve hiçbir makyaj kalıntısı kalmadığına emin olduktan sonra, bir fırça yardımıyla boyun tabanından alnına kadar dikey ve dairesel hareketlerle yüzüne uygulayabilirsin. Yarım saat kadar beklettikten sonra bol su ile yıkayabilirsin.

Yüzdeki çiller için 4 doğal yöntem

Yüzdeki çillerinin görünümünü bir nebze de olsun azaltmak istiyorsan doğal yöntemlerden faydalanabilirsin.

19607

Pürüzsüz bir cilt için 5 doğal yöntem

Pürüzsüz bir cilde kavuşmak artık çok kolay! Evdeki malzemelerle kendine doğal cilt bakımı yapabilir, ışıl ışıl bir cilde sahip olabilirsin.

45472

Muz maskesi tarifleri

Muz maskesi tarifleri ile cildine ihtiyacı olan nemi ve ışıltıyı geri kazandırabilirsin.

13332

Kömür maskesi hakkında merak edilenler

Son dönemlerde cilt bakımında aktif kömür kullanımı güzellik rutini haline geldi. Kömürün cildi derinlemesine temizleyen özelliği kömür maskelerini de gündeme getirdi.

10483