Botoks etkili yüz maskesi

Evde kolayca hazırlayabileceğin botoks etkili yüz maskesi ile sivilce ve lekelerden kurtulabilir, kırışıklarla mücadele ederek cildinde doğal pembe bir görüntü yaratabilirsin.

  • 208PAYLAŞIM
  • 34892OKUMA

Olduğundan daha genç görünmek istiyorsan ve vücuduna herhangi bir kimyasal madde enjekte etmek için cesaretin yoksa botoks etkili yüz maskesini deneyebilirsin.

Botoks etkili yüz maskesi için gerekli malzemeler:

85 gram saf havuç suyu
1 şişe maden suyu
1 yemek kaşığı yoğurt
1 yemek kaşığı mısır nişastası

Hazırlanışı:

Bir tencerede mısır nişastası tamamen eriyene kadar maden suyu ile karıştır. Ardından karışımı soğumaya bırak. Soğuduktan sonra karışımın içerisine yoğurt ve havuç suyunu ekle. Tüm malzeme kıvam alıncaya kadar karıştır.

Uygulama:

Yüzünü temizledikten ve hiçbir makyaj kalıntısı kalmadığına emin olduktan sonra, bir fırça yardımıyla boyun tabanından alnına kadar dikey ve dairesel hareketlerle yüzüne uygulayabilirsin. Yarım saat kadar beklettikten sonra bol su ile yıkayabilirsin.

Multi masking nedir? Multi masking nasıl uygulanır?

Pürüzsüz bir cilt için maske tarifi arıyorsan, multimasking, bir diğer adıyla çoklu maskeyi deneyebilirsin.

9590

Cildi tazeleyen maske tarifleri

Çevresel etkenlerden dolayı elastikiyetini kaybeden cilt, canlılığını korumak için yoğun neme ihtiyaç duyuyor. Cildinin ihtiyaç duyduğu nemi geri kazandırmak için yüz maskelerinden yardım alabilirsin.

3948

Altın maske hakkında her şey

Altın çağını yaşayan cilt bakım maskeleri, popülerlikte birbirleriyle yarışıyorlar. Altın yüz maskesi de son dönemde yeni ve etkili cilt bakım ürünü olarak tüm dünyada yaygın şekilde kullanılıyor.

2062

En iyi 10 yüz maskesi

Cilt tipine en uygun yüz maskelerini keşfetmek için seçtiğimiz yüz maskesi markalarına göz atabilirsin.

3080