7 adımda ilk buluşma makyajı

Beklediğin özel buluşmaya saatler kala paniğe kapılmamak için, ilk buluşma makyajı önerilerine mutlaka göz atmalısın.

  • 150PAYLAŞIM
  • 25183OKUMA

Yıllar geçse de üstünden onunla ilk buluşma gününün her ayrıntısı aklında yer alacak. Bu özel güne hazırlanırken makyajında da doğal görünümünü bozmayacak dokunuşlar olmalı. İşte adım adım ilk buluşma makyajı…

1. adım:

İlk buluşma makyajında cildinin pürüzsüz görünmesini istiyorsan primer uygulamalısın. Böylelikle hem kırışıklıklarının görünümü azaltabilir, hem de makyajının daha uzun süre dayanmasını sağlamış olursun.

2. adım:

Doğal bir ten makyajı için fondöten yerine BB krem tercih edebilirsin. BB kremi cildine eşit dağıtabilmek için makyaj süngeri ile uygulayabilirsin.

3. adım:

Kapatıcıyı göz altlarını kusursuzlaştırmak için kullanabileceğin gibi, burun kemiğine, gülme çizgilerine ve dudak üstüne de uygulama yaparak aydınlık bir ten elde edebilirsin.

4. adım:

Pembe veya şeftali tonlarındaki bir allığı elmacık kemiklerine hafifçe uygulayarak sağlıklı bir cilt görünümü elde edebilirsin.

5. adım:

Göz makyajında açık tonları tercih etmelisin. Koyu renkli farların dağılma tehlikesi olduğu için bu ürünlerden mümkün olduğunca uzak durmalısın.

6. adım:

İlk buluşma makyajında kirpiklerini daha uzun ve hacimli gösterecek maskaralar tercih etmelisin.

7. adım

Son olarak dudaklarına nude pembe bir parlatıcı uygulayabilirsin.

Parti makyajının püf noktaları

Parti makyajının püf noktalarını keşfet!

242

Yılbaşı makyajı nasıl yapılır?

İster evde ister dışarıda yılbaşı gecesinde mükemmel görünmek istiyorsan, yılbaşı makyajı adımlarını uygulayabilirsin.

319

Cadılar Bayramı makyaj önerileri

Cadılar Bayramı makyajın yoksa hala belli değil mi? Ülkemizde yeni yeni konsept parti havasında kutlanmaya başlayan Cadılar Bayramı makyaj önerilerini senin için listeledik.

515

Kışın edinilmesi gereken makyaj ürünleri

Sonbahara veda ederken yüzümüze allık sürüp çıktığımız günlere de veda ediyoruz. Yeni sezona girerken mutlaka edinmen gereken makyaj ürünlerini senin için listeledik.

1180