3 adımda bronz göz makyajı

Dumanlı göz makyajında bakır tonlarını denemeye ne dersin?

  • 181PAYLAŞIM
  • 30258OKUMA

Göz makyajım hem doğal olsun hem de gösterişli olsun diyorsan, gözlerine derinlik kazandıracak bronz göz makyajını deneyebilirsin.

1. Adım

Göz makyajına başlamadan önce göz farı bazı kullanmalısın. Göz farı bazı hem kırışıklıklarının kapanmasını sağlar hem de göz makyajının kalıcılığını artırır.

2. Adım

Göz makyajında uygun makyaj fırçası kullanırsan profesyonel sonuç elde edebilirsin. Düz bir far fırçası ile altın bronz göz farını tüm göz kapağına uygula. Ardından kesik uçlu bir fırça yardımıyla bakır tonlarındaki farını gözünün dış kösesine uygulayıp dağıtabilirsin.

3. Adım

Bronz göz makyajında dikkat etmen gereken, farın göz kapağına olabildiğince iyi yerleşmesi ve bir bütün olarak durmasıdır. Tabi bir de kirpiklerini kıvırmayı ve maskara uygulamayı unutmamalısın.

5 adımda krem far kullanımı

Gözlerini ön plana çıkarmanın en kolay yolu doğru far kullanımıdır. Toz farlara göre krem far kullanımını zahmetli buluyorsan, bu yazıdan sonra fikrin değişecek.

7931

Göz şekline göre makyaj önerileri

Göz makyajı güzelliğini taçlandırırken bir anda tüm görüntünü de mahvedebilir. Göz makyajını yaparken göz şeklini ön planda tutmalısın.

5303

Far sürme teknikleri

Göz makyajının en kolay kısmı far uygulaması gibi gözükse de, far sürme tekniklerini öğrenince fikrin değişebilir.

9608

5 adımda simli göz makyajı

Göz makyajında simleri ve payetleri kullanmanın şimdi tam zamanı. Işıl ışıl bir göz makyajı ile özel davetlerin ve etkinliklerin yıldızı sen olabilirsin.

896