2018 saç trendleri

2018'de saç trendleri hiç olmadığı kadar abartılı, eğlenceli ve gösterişli olacak. Pembe saçlardan ilginç saç aksesuarlarına kadar yeni yılın saç trendlerini senin için derledik.

  • 13PAYLAŞIM
  • 2170OKUMA

Pembe tonlar

Yeni sezonda pembe saç modası uçlara iniyor. Saç uçları altın pembe ve çilek sarısı tonlarına bürünüyor.

Balyaj

2018’de sarı tonlardaki balyajın yerini karamel rengi alıyor. Özellikle kış aylarında karamel rengi balyaj çok moda olacağa benziyor.

Sarının tonları

Metalik sarılar ve sıcak tonlu sarılar her sezon olduğu gibi yeni sezonda da çok moda. Mavi alt tonları kullanılan ve uçlara doğru açılarak gümüş tonlarında bir sarıdan oluşan metalik tonları ile saçlarında muhteşem bir görüntü oluşturabilirsin. Bu kış favori olacak sıcak sarı tonlarını da tercih edebilirsin.

Simsiyah

Siyah saç rengini denemek istiyorsan bu kış tam zamanı. Yeni sezonda simsiyah saçlar hiç olmadığı kadar trend oluyor.

Kahkül

Kahkül her yaş grubunun vazgeçilmezi oluyor. Daha genç bir görünüm elde etmek istiyorsan sen de bu akıma kapılabilirsin.

Abartılı saç aksesuarları

Taçlar, tokalar, rengarenk boneler, geniş saç bantları ve daha aklına gelebilecek pek çok saç aksesuarı 2018’nin en trend aksesuarları arasında yer alıyor.

Bronde saç trendi

Herkesin konuştuğu bronde saç trendini sen de denemek istersen, modavemoda.com'un önerilerine göz atabilirsin.

2790

4 kolay saç trendi

Yeni sezonda moda olacak kolay saç trendlerini senin için listeledik. Zahmetsizce uygulanan bu saç modelleri ile hem sokak modasının nabzını tutacak hem de vakit kaybetmeden hazır olacaksın.

1372

Kalın telli saçlara 6 bakım önerisi

Kalın telli saçların bakımı zor olduğu gibi, şekil almaları da oldukça güçtür.

18540

Yıpranmış saçlar nasıl onarılır?

Yıpranan saçlarına eski parlaklığını, hacmini ve güzelliğini geri kazandırmak istiyorsan, saçlarını eski sağlığına kavuşturacak önerilerimize göz atabilirsin.

1523