2018 saç trendleri

2018'de saç trendleri hiç olmadığı kadar abartılı, eğlenceli ve gösterişli olacak. Pembe saçlardan ilginç saç aksesuarlarına kadar yeni yılın saç trendlerini senin için derledik.

  • 11PAYLAŞIM
  • 1768OKUMA

Pembe tonlar

Yeni sezonda pembe saç modası uçlara iniyor. Saç uçları altın pembe ve çilek sarısı tonlarına bürünüyor.

Balyaj

2018’de sarı tonlardaki balyajın yerini karamel rengi alıyor. Özellikle kış aylarında karamel rengi balyaj çok moda olacağa benziyor.

Sarının tonları

Metalik sarılar ve sıcak tonlu sarılar her sezon olduğu gibi yeni sezonda da çok moda. Mavi alt tonları kullanılan ve uçlara doğru açılarak gümüş tonlarında bir sarıdan oluşan metalik tonları ile saçlarında muhteşem bir görüntü oluşturabilirsin. Bu kış favori olacak sıcak sarı tonlarını da tercih edebilirsin.

Simsiyah

Siyah saç rengini denemek istiyorsan bu kış tam zamanı. Yeni sezonda simsiyah saçlar hiç olmadığı kadar trend oluyor.

Kahkül

Kahkül her yaş grubunun vazgeçilmezi oluyor. Daha genç bir görünüm elde etmek istiyorsan sen de bu akıma kapılabilirsin.

Abartılı saç aksesuarları

Taçlar, tokalar, rengarenk boneler, geniş saç bantları ve daha aklına gelebilecek pek çok saç aksesuarı 2018’nin en trend aksesuarları arasında yer alıyor.

Sağlıklı saçlar için 9 ipucu

Saç bakımı kadınların her zaman önceliği... Aslında kepeksiz, nemini kaybetmemiş ve sağlıklı saçlara sahip olmak için hiç de zor olmayan ipuçları mevcut.

95403

Saç için ısırgan otu kürü tarifi

Sağlıklı ve parlak saçlara kavuşmak istiyorsan ısırgan otu kürünü deneyebilirsin.

28609

Kepek için çözüm önerileri

Kuru, yağlı veya normal saç ayırt etmeden, kadın-erkek fark etmeksizin oluşan kepeğin sonunu hazırlıyoruz. Yıllardır sonu gelmeyen kepek sorununa, önerilerle cevap veriyoruz.

21648

Boyalı saçlar için 12 saç bakım önerisi

Boyalı saçların en büyük problemi, saç renginin zamanla solup canlılığını yitirmesidir.

19436