2017’de Öne Çıkan 5 Trend

Yeni yılın gelişiyle beraber acaba neler trend, hangi renkler, hangi makyaj stilleri 2017 yılında size daha çok yakışacak, hep birlikte inceleyelim.

  • 11PAYLAŞIM
  • 1775OKUMA

Koyu Renklerden Korkma!

Bu yılın trendlerinin başında koyu tonlara sahip rujların olduğunu belirtmeliyiz. Son zamanlarda sokakta çok fazla gördüğümüz bu rujları kullanmaktan çekinmeyin. Hatta en ufak bir çekinceniz varsa fırlatıp atmanın tam zamanı. Rahatlıkla ve acaba çok mu farklı oldu diye düşünmeden stilinize uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Kırmızı Zamanı

Kış aylarında, özellikle yeni yılın kapıda olduğu bu zamanlar kırmızı renk hayatımızın ortasında.  Kırmızı rujları koyu ya da parlak olarak kullanmak sizin elinizde, hatta dilerseniz farklı kırmızı tonları bile bir arada kullanabilirsiniz.

Pembe Başkadır

Hemen hemen her kadının dikkatini çeken, en sevmeyenin bile elbet bir gün kullandığı pembe renkli tonlara sahip rujlar sezonun öne çıkanlarından. Şeker pembe tonları kullanarak yerinde duramayan bir stilin kapısını açabilirsiniz.

Karanlık Taraf

Gözlerinizin etkileyici ve dumanlı görünmesini sağlamak ister misiniz? O halde sizi karanlık tarafa davet ediyoruz. Siyah renkli kalem ve far kullanarak göz makyajınızı yapın, arkadaşlarınıza tavsiye edin. Ama en güzel ben olmalıyım diyorsanız tavsiye etmeye de bilirsiniz.

Doğallık Yine Trend

Sezondan sezona değişiklik gösteren podyumlar sokaklara da hızla etki ediyor. Doğal görünümlü, müdahale edilmeyen kaşlar bu sezon tekrar trendlerin başına yazılıyor.

 

Parti makyajının püf noktaları

Parti makyajının püf noktalarını keşfet!

249

Yılbaşı makyajı nasıl yapılır?

İster evde ister dışarıda yılbaşı gecesinde mükemmel görünmek istiyorsan, yılbaşı makyajı adımlarını uygulayabilirsin.

336

Cadılar Bayramı makyaj önerileri

Cadılar Bayramı makyajın yoksa hala belli değil mi? Ülkemizde yeni yeni konsept parti havasında kutlanmaya başlayan Cadılar Bayramı makyaj önerilerini senin için listeledik.

518

Kışın edinilmesi gereken makyaj ürünleri

Sonbahara veda ederken yüzümüze allık sürüp çıktığımız günlere de veda ediyoruz. Yeni sezona girerken mutlaka edinmen gereken makyaj ürünlerini senin için listeledik.

1208