2017’de Öne Çıkan 5 Trend

Yeni yılın gelişiyle beraber acaba neler trend, hangi renkler, hangi makyaj stilleri 2017 yılında size daha çok yakışacak, hep birlikte inceleyelim.

  • 12PAYLAŞIM
  • 1960OKUMA

Koyu Renklerden Korkma!

Bu yılın trendlerinin başında koyu tonlara sahip rujların olduğunu belirtmeliyiz. Son zamanlarda sokakta çok fazla gördüğümüz bu rujları kullanmaktan çekinmeyin. Hatta en ufak bir çekinceniz varsa fırlatıp atmanın tam zamanı. Rahatlıkla ve acaba çok mu farklı oldu diye düşünmeden stilinize uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Kırmızı Zamanı

Kış aylarında, özellikle yeni yılın kapıda olduğu bu zamanlar kırmızı renk hayatımızın ortasında.  Kırmızı rujları koyu ya da parlak olarak kullanmak sizin elinizde, hatta dilerseniz farklı kırmızı tonları bile bir arada kullanabilirsiniz.

Pembe Başkadır

Hemen hemen her kadının dikkatini çeken, en sevmeyenin bile elbet bir gün kullandığı pembe renkli tonlara sahip rujlar sezonun öne çıkanlarından. Şeker pembe tonları kullanarak yerinde duramayan bir stilin kapısını açabilirsiniz.

Karanlık Taraf

Gözlerinizin etkileyici ve dumanlı görünmesini sağlamak ister misiniz? O halde sizi karanlık tarafa davet ediyoruz. Siyah renkli kalem ve far kullanarak göz makyajınızı yapın, arkadaşlarınıza tavsiye edin. Ama en güzel ben olmalıyım diyorsanız tavsiye etmeye de bilirsiniz.

Doğallık Yine Trend

Sezondan sezona değişiklik gösteren podyumlar sokaklara da hızla etki ediyor. Doğal görünümlü, müdahale edilmeyen kaşlar bu sezon tekrar trendlerin başına yazılıyor.

 

Kuru ciltler için makyaj önerileri

Kuru cilt bakımı kadar makyaj uygulaması da oldukça zordur. Kuru bir cilde sahipsen, uygulayacağın birkaç makyaj tekniğiyle kusursuz bir görünüme kavuşabilirsin.

431

Gri makyaj modası

Yeni sezonda gri tırnak, far ve rujlar sezonun makyaj trendlerinin vazgeçilmezlerinden. Tarzınla bir adım öne çıkmak istiyorsan, sen de makyajında gri tonlarını deneyebilirsin.

270

Metalik ruj trendi

Mat makyaj trendinden sonra, son dönemin yükselen trendi metalik etkisi oldu! Işıltılı görünümün, capcanlı parlak renklerin hakim olduğu bu trendi sen de denemeye ne dersin?

298

3 adımda minimalist makyaj

Her geçen gün hayatımıza hakim olan minimalizm akımı makyaj tekniklerini de ele geçiriyor. Minimalist makyaj tekniği ile az ürün kullanarak doğal ve günlük makyajını tamamlayabilirsin.

714