2017’de Öne Çıkan 5 Trend

Yeni yılın gelişiyle beraber acaba neler trend, hangi renkler, hangi makyaj stilleri 2017 yılında size daha çok yakışacak, hep birlikte inceleyelim.

  • 10PAYLAŞIM
  • 1558OKUMA

Koyu Renklerden Korkma!

Bu yılın trendlerinin başında koyu tonlara sahip rujların olduğunu belirtmeliyiz. Son zamanlarda sokakta çok fazla gördüğümüz bu rujları kullanmaktan çekinmeyin. Hatta en ufak bir çekinceniz varsa fırlatıp atmanın tam zamanı. Rahatlıkla ve acaba çok mu farklı oldu diye düşünmeden stilinize uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Kırmızı Zamanı

Kış aylarında, özellikle yeni yılın kapıda olduğu bu zamanlar kırmızı renk hayatımızın ortasında.  Kırmızı rujları koyu ya da parlak olarak kullanmak sizin elinizde, hatta dilerseniz farklı kırmızı tonları bile bir arada kullanabilirsiniz.

Pembe Başkadır

Hemen hemen her kadının dikkatini çeken, en sevmeyenin bile elbet bir gün kullandığı pembe renkli tonlara sahip rujlar sezonun öne çıkanlarından. Şeker pembe tonları kullanarak yerinde duramayan bir stilin kapısını açabilirsiniz.

Karanlık Taraf

Gözlerinizin etkileyici ve dumanlı görünmesini sağlamak ister misiniz? O halde sizi karanlık tarafa davet ediyoruz. Siyah renkli kalem ve far kullanarak göz makyajınızı yapın, arkadaşlarınıza tavsiye edin. Ama en güzel ben olmalıyım diyorsanız tavsiye etmeye de bilirsiniz.

Doğallık Yine Trend

Sezondan sezona değişiklik gösteren podyumlar sokaklara da hızla etki ediyor. Doğal görünümlü, müdahale edilmeyen kaşlar bu sezon tekrar trendlerin başına yazılıyor.

 

Kışın edinilmesi gereken makyaj ürünleri

Sonbahara veda ederken yüzümüze allık sürüp çıktığımız günlere de veda ediyoruz. Yeni sezona girerken mutlaka edinmen gereken makyaj ürünlerini senin için listeledik.

28

Selfie makyajı nasıl yapılır?

Selfie'lerde ve etiketlendiğin fotoğraflarda güzel görünmek için kendine güven, doğru ışık ve açı çoğu zaman yetmez. Fotoğraflarda mükemmel görünmek istiyorsan, senin için hazırladığımız selfie makyaj

606

Sonbaharda makyaj çantanda olması gereken 6 ürün

Makyajının sonbaharda güzel ve ışıltı görünmesini istiyorsan, makyaj çantanda ufak değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş demektir.

476

5 adımda gölgeli dudak makyajı

Son zamanlarda podyumları sallayan gölgeli dudak makyajını denemeye ne dersin? Sen de farklı görünmek ve dudaklarını odak noktası yapmak için gölgeli dudak makyajını deneyebilirsin.

599