İngiltere’nin en pahalı evi 22 milyon pound değerinde

İngiltere'nin en pahalı evi 22 milyon pound değerinde, Kuzey İngiltere'de 'Milyarderler Sokağı'nda bulunan 22 milyon p

  • 5PAYLAŞIM
  • 830OKUMA

İngiltere’de ‘Milyarderler Sokağı’ olarak bilinen bölgede birçok pahalı ev yer alıyor. Bu bölgede bulunan ve pahalı evlerden biri olan malikanenin içi görüntülendi.

Tüm imkanlardan yararlanılıyor

Kuzey Londra’da bulunan malikanenin 8 yatak odası, büyük bir havuzu, sinema odası ve tüm sosyal aktivitelerin yapılabileceği bir tesis de bulunuyor.

Geniş bir bahçe

Evin bahçesi 775 feet karelik alana sahip. Güvenlik görevlilerinin kalacağı yerle birlikte 4 arabanın sığabileceği geniş bir garajı da bulunuyor.

Ev modern ve geniş

Evin iç dekorasyonuna ayrı bir özen gösterilmiş. Evin daha modern ve geniş görünmesi için beyaz renkler ve aynalar kullanılmış.

KAYNAK :

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

HER ÖĞÜNDEN 100 KALORİ AZALTMANIN 15 YOLU - Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

1673

Karın Bölgesini Saklayan Moda Hileleri

KARIN BÖLGESİNİ SAKLAYAN MODA HİLELERİ - Ne yaparsanız yapın göbek yağlarınızdan kurtulamıyor ve bu durum kıyafetlerinizi de etkiliyorsa bize kulak verin.

1855

Bahar İçin En Trend 10 Stil Tüyosu

BAHAR İÇİN EN TREND 10 STİL TÜYOSU - Gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz..

4428

İstanbul Modest Fashion Week’e geri sayım başladı

İSTANBUL MODEST FASHİON WEEK’E GERİ SAYIM BAŞLADI - Dünyanın dört bir yanından ünlü tasarımcıları, büyük kitlelere hitap eden moda fenomenlerini ve kanaat..

1425