Dekorasyonda gri şıklığını tercih edin

Dekorasyonda gri şıklığını tercih edin, Ev dekorasyonunda canlı renklerle kullanacağınız gri tonları

  • 7PAYLAŞIM
  • 1173OKUMA

Son dönemlerde ev dekorasyonunda farklı malzemelerin nötr ve durgun tonlarla harmanlanması yükselen trendlerden biri olarak göze çarpıyor.

Sakin tonlar dinlenmeye yardımcı olur

Cıvıl cıvıl renklerde bohem dekorasyonlarının her yerde görülmesine rağmen dinlenmenize yardımcı olacak bu sakin tonlar, mekanlarının havasını değiştirerek daha cool görünmesini sağlar.

Gri ile mekanlara prestij kazandırın

Dekorasyonda kullanılan gri tonları, yüksek ve geniş mekanlara prestij kazandırmanın en güzel yolu. Bol ışık alan ofis ortamlarında, koyu tonları cesurca kullanmak ofisi daha güzel gösterir.

Renklerin etkisini kuvvetlendirebilirsiniz

Daha canlı tonlarda ufak detaylar kullanarak, bu renklerin etkisini kuvvetlendirebilirsiniz. Evinizdeki kaosu dindirmek ve rahatlamak istediğiniz köşelerde, gri yastıklar, koltuk örtüleri, battaniyeler kullanmak çok işe yarayabilir.

KAYNAK :

Her Öğünden 100 Kalori Azaltmanın 15 Yolu

HER ÖĞÜNDEN 100 KALORİ AZALTMANIN 15 YOLU - Günde 300 kalori azaltmak haftada 2100 kalori azaltmak demektir. Bu da fark etmeden ayda 1 kilogram kaybetmek..

2051

Karın Bölgesini Saklayan Moda Hileleri

KARIN BÖLGESİNİ SAKLAYAN MODA HİLELERİ - Ne yaparsanız yapın göbek yağlarınızdan kurtulamıyor ve bu durum kıyafetlerinizi de etkiliyorsa bize kulak verin.

2349

Bahar İçin En Trend 10 Stil Tüyosu

BAHAR İÇİN EN TREND 10 STİL TÜYOSU - Gardırobunuzu bahara hazırlarken yeni olarak ne yapabiliriz İşte size en trend 10 stil tüyosunu veriyoruz..

4862

İstanbul Modest Fashion Week’e geri sayım başladı

İSTANBUL MODEST FASHİON WEEK’E GERİ SAYIM BAŞLADI - Dünyanın dört bir yanından ünlü tasarımcıları, büyük kitlelere hitap eden moda fenomenlerini ve kanaat..

1761