Pastel’in en yeni 7 makyaj ürünü

Uygun fiyatlı ve kaliteli makyaj ürünleri sunan Pastel kozmetik, yeni ürünleriyle bizlere kaliteyi ucuza alma fırsatı sunuyor.

Trendleri yakından takip eden ve koleksiyonlarında yeniliklere önem veren Pastel, tırnak bakımından göz makyajına dudak makyajından ten makyajına kadar sunduğu ürün yelpazesiyle güzelliğimize maksimum katkı sağlıyor.

Biz de modavemoda.com editörleri olarak senin için Pastel’in en yeni 7 makyaj ürününü inceledik!

Pastel Daylong Lipcolor Kissproof

Ruj tazeleme derdine son veren Daylong Lipcolor Kissproof, özel formülü sayesinde de gün boyu dudaklarının nem seviyesini koruyor. Sabah evden çıkmadan sür ve istediğin toplantıya, davete, yemeğe katıl. Bu rujun dudağında kalıcılığını ve canlılığını hiç kaybetmediğini göreceksin. Pastel DayLong ruj serisinin renk seçenekleri arasında özel günler için belirgin tonları tercih edebilir, günlük kullanımda naturel renk tonları ile dudaklarını renklendirebilirsin.

Pastel Daylong Lipcolor Kissproof

Fiyatı: 23.85 TL

Pastel Mattifying Primer

Makyaj bazı olarak kullanılan bu ürün; renksiz, kokusuz hafif yapısı ile cilde derinlemesine nüfus ediyor. Aynı zamanda ciltteki parlamayı kontrol altına alıyor ve mat bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. Makyaj öncesi tüm yüzüne parmakların yardımıyla ince bir tabaka halinde uygula. Ardından üzerine fondötenini uygulayarak makyajına devam edebilirsin.

Pastel Mattifying Primer

Fiyatı: 24.50 TL

Pastel Spring Blush-On

Güneşin enerjisi ve yazın ışıltısı elmacık kemiklerini renklendirsin. Pastel’in yeni bu ürünü yumuşak, ipeksi yapısı sayesinde cilde kolayca renk veriyor. Üstelik uygulaması da çok kolay. Gülümserken elmacık kemiklerinin üzerine allık fırçanla Pastel Spring Blush-On uygulayabilirsin. Göz bebeğinin hizasından başlayarak saç çizgine doğru allığını dağıtabilirsin

Fiyatı: 13.75 TL

Pastel Profashion Terracotta Wet&Dry Powder

Kusurları tek dokunuşta kapatan Pastel Profashion Terracotta Wet&Dry Powder, gün boyu taze ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Bu ürünü hem ıslak hem kuru uygulayabilirsin. Islak kullanım için, makyaj süngerini hafifçe ıslattıktan sonra pudrayı yüzüne iyice yedirerek uygulayabilirsin. Kuru kullanmak istediğinde de pudra fırçası yardımıyla dairesel hareketlerle yüzüne uygulayabilirsin.

Fiyatı: 43.00 TL

Pastel Nude Single Eyeshadow Pinkish

Açıktan koyuya 16 far rengiyle bu ürün, göz makyajında doğal bir etki yaratıyor. Göz makyajına gölge katmak için, en koyu tonunu göz kapağının en dış kısmına uygula ve bir karıştırma fırçasıyla dağılmasını sağla.

Pastel Nude Single Eyeshadow Pinkish

Fiyatı: 12.00 TL

Pastel Profashion Multidimensional Volume & Curl Mascara

Hepsi bir arada formülü ve ergonomik fiber fırçası olan bu maskarayı çok seveceksin. Bulaşma ve topaklanma yapmayan Pastel Profashion Multidimensional Volume & Curl Mascara, 8 saat boyunca da etkisini ilk sürdüğündeki gibi koruyor. Maskaranı kirpik diplerinden başlayarak ve kirpiklerini ayırarak uçlara doğru uygulayabilirsin.

Pastel Profashion Multidimensional Volume & Curl Mascara

Fiyatı: 24.50 TL

Pastel Show By Pastel Magicgloss

Vücut ısısına göre renk değiştiren bu ürün, her dudakta bambaşka bir pembe tonuna dönüşüyor. Dudakları hem renklendiriyor hem de içeriğindeki kiraz özü ve aspir tohumu yağı sayesinde nemlendirmeye yardımcı oluyor. Tüpün altından hafifçe sıkarak dudağına uygulayabilirsin. Kısa süre sonra vücut ısına göre dudaklarının renklendiğini göreceksin.

Fiyatı: 9.90 TL

Renk eşitleyici makyaj uygulaması

Cildinde renk eşitsizliği olanlar tek renk cildin ne kadar önemli olduğunu iyi bilirler. Uykusuz veya hastayken kurtarıcın olacak renk eşitleyici makyaj tekniği ile göz altı morluklarını, cilt lekeler

14126

Evde krem allık yapımı

Evde kendi krem allığını kendin yaparak yüzüne renkli, taze ve canlı bir dokunuş katabilirsin.

26303

5 adımda plaj makyajı

Plaj makyajı ile deniz, kum, güneş üçlüsünün keyfini çıkarmaya ne dersin?

9520

Yaşlı gösteren 7 makyaj hatası

Günlük makyajında fark etmeden yaptığın hatalar olduğundan daha yaşlı görünmene sebep olabilir.

27335