2017 Trençkot modelleri

Bahar bugün resmen başladı! Güneşin enerjisini kıyafetlerine de yansıtmanın zamanı geldi.

Bahar gardıroplarının olmazsa olmazı trençkot; kimi zaman maskülen kimi zaman ise romantik haliyle yeni sezonda bizi bizden almaya devam ediyor.

Şüphesiz ki canlı renklerin hakim olduğu cıvıl cıvıl bir bahar bizi bekliyor. Trençkotlar da baharın canlanan renklerinden nasibini fazlasıyla alıyor.

Çeşitlenen kumaşları, genişleyen formları ile yeni nesil trençkotlar, sezona her zamankinden daha iddialı giriş yapıyor. Sezonun geniş kalıplı trençkotları ile sen de klasik şıklığın yerine daha spor bir görünüm elde edebilirsin. Geniş kesimli trençkotları dar paça pantolonlarla kombinleyerek, vücut hatlarını ortaya çıkarabilirsin.

Eğer hala modern detaylarla zenginleştirilmiş olan bir trençkot edinmediysen; moda fotoğrafçısı Jonathan Daniel Pryce´nın objektifine yansıyan trençkotlardan ilham alabilirsin.

2017’de veda edeceğimiz 5 güzellik trendi

Gün geçmiyor ki hayatımıza yeni bir güzellik trendi girmesin. Güzellik hakkında her gün yeni bilgiler öğrenmek, gelişmeleri takip etmek konusunda büyük bir heves duyarken, veda etmen gereken güzellik

58028